Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Két gyerekkel elkelek...

Fiúk! Két gyerekkel elkelek még 24 évesen? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
amúgy külsőleg semmi baj nincs velem . két gyerek megrémisztene titeket?

2014. febr. 14. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 A kérdező kommentje:
kedves Urahara! köszönöm biztató soraidat :)
2014. febr. 14. 11:42
 32/65 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem. Nincs velem semmi gond, elég potens vagyok és bármilyen nekem tetsző lányt teherbe tudok ejteni, ha minden körülmény adott. Ha egy lánnyal kiegészítjük egymást, nem az jut eszembe róla, hogy a gyerekeket majd ő hozza. Amellett, hogy ez az egész azt sugallja, hogy nem tudtad mérlegelni, milyen esélyek vannak arra, hogy a gyerek apja otthagy, és valószínű azt sem vetted számításba, hogy a gyerek apaminta nélkül jó eséllyel személyiségzavaros, vagy szenvedélybeteg lesz, más területen is csorbát szenvedhet a racionalitásod, és érzések, vagy hormonok mindent elsöprő hatást gyakorolhatnak rád. Kiváló minta lehetnék a gyermekeidnek, de ilyen erőfeszítést csak a saját sarjam érdemel, esetleges sterilitásom esetén képzelhető csak el, hogy más gyerekét a sajátomként szeressem, és mindent beléjük adjam! Aki a te gyermekeidért felelne, az hol van?? Ezek a megalapozott érvek a rémülettől elég távol állnak. Már apa lehetnék, ha úgy ítéltem volna meg, hogy a gyermekem a jelenlegi körülmények között jó életet élhetne, és a lány, aki az anyja lett volna, ösztönösen képes lett volna azon elvek szerint változtatni az életén, amely a család, mint egység szempontjából kardinális lett volna. Gondolom, erre a te gyermekeid apja(i) is rájött, csak épp elkésett vele. Persze attól függetlenül felelősséggel tartozik. Biztos lesz, aki olyan önértékeléssel bír, hogy ideális pár leszel a számára, szóval jó eséllyel elkelsz majd!
2014. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim válasza:
Szerintem simán van esélyed. Pár évvel ezelőtt a neten ismerkedtem valakivel akinek volt gyereke. Erre egy barátom teljesen kiakadva elhordott mindennek, hogy más gyerekét akarom nevelni meg stb. Mit ad Isten pár hónap múlva összejött Ő egy csajjal akinek két gyereke volt és azóta is együtt vannak és boldogok. Van két saját poronty is azóta nekik.
2014. febr. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:

30-as nak teljesen igaza van. Ne apukát keress.

Engem nem rémisztene meg a dolog csak elvből sose nevelném más gyerekét. Én csak is a sajátomat fogom nevelni ott akarok lenni a szülésnél stb. És ugye a késöbbi dolog, hogy a gyerek a "pótapukával" szemben lehet eléggé tapitatlan mint pl, hogy nem vagy az apám nem parancsolsz és a hasonló beszólások. De mindenkinek más a gondolatmenete.

2014. febr. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatba én nem lépnék 20-on évesen egy olyan korombéli lánnyal, akinek már 2 gyereke van. Nem akarom más gyerekét nevelni. Keresgélj 30 fölött.
2014. febr. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
Na most azért nekem még egy kérdésem lenne az itt válaszolók felé. Miért gondoltok egyből arra, hogy nektek kell majd nevelni azt a két gyereket???? Nem értem. Ezt így az elején azért elég merész dolog leszögezni szerintem.
2014. febr. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
100%

Csak ezért még simán, de számolnék a nagyobb rizikófaktorral. Pontosan azok miatt, amiket korábban leírtak, magam is óvatosabb lennék. Biztosan gyanakodva közelítenék, és először felmérném, mikor, miért és hogyan váltatok szét, milyenek a gyerekek, te milyen vagy, mit vársz tőlem, stb.


Amúgy meg szerintem futkos egy 35 és 45 közötti elvált apuka, akik rettentő boldogan csapnának le rád, ha ez mind stimmel. Elvégre egy cipőben jártok, mindkettőtöknek megvan a maga családja, csak éppen te még fiatalabb is vagy jóval, mint a legtöbb elvált anyuka. Szóval nem kizáró ok semmiképp.


Csak éppen azzal számolj, hogy ezen a portálon, ebben a kategóriában az átlagéletkor úgy 20 év. Ezért ilyen radikálisak a válaszok.

2014. febr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 anonim ***** válasza:
* futkos nem egy ilyen apuka...
2014. febr. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/65 anonim ***** válasza:
Csak elméleti a válasz, mert van családom. Azért nem szívesen jöttem volna össze gyerekes nővel, mert nem szerettem volna, hogy egy számomra idegen és közömbös harmadik személy, a gyerek vagy gyerekek apja valamilyen módon, de hosszú évekig állandó része legyen az életünknek a gyerekével kapcsolatos jogai miatt. Viszont a szerelem sokszor felülírja az ilyen észérveket, úgyhogy esélyed természetesen van új, komoly kapcsolatra.
2014. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim válasza:

Hogy megmondjam az őszintét, én is nemmel szavazok, ha apát keresnél a gyereknek. Egy kapcsolat rendben van így, ha el tudod választani a két dolgot, tudsz időt szakítani a párodra a két nyerek mellett. Ha meg egy kapcsolat megy, és az idő is szépen lassan, akkor el tud mélyülni annyira, hogy valaki bevállalja a gyerekeidet is veled együtt.


Ez rajtad már nem segít, de máson talán még igen: én úgy vagyok vele, hogy ha akkor ismerek meg valakit, amíg terhes, és közben vagyok vele, és együtt csináljuk végig a dolgot, akkor inkább el tudom fogadni, hogy valaki más gyerekéről van szó. Ha valaki egyedül marad, de már útban van a baba, szerintem ne várjon az ismerkedéssel addig, míg megszül, vagy ovis lesz a gyerek! Biztos vagyok benne, hogy másnak is egy erősebb érzelmi kötés, ha a szüléskor, vagy akár a terhesség alatt már együtt vagytok.

2014. febr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!