Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Két gyerekkel elkelek...

Fiúk! Két gyerekkel elkelek még 24 évesen? Ti összejönnétek velem?

Figyelt kérdés
amúgy külsőleg semmi baj nincs velem . két gyerek megrémisztene titeket?

2014. febr. 14. 11:00
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
77%
Nem, majd eladjuk őket ugandába szénbányásznak, a pénzből pedig jól elélünk :)
2014. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
0%
Komoly kapcsolatra semmiképpen.
2014. febr. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
Engem igen szóval nem jönnék össze ilyen nővel. :(
2014. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
Ennel tobb informacio magadrol?
2014. febr. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem!!!


Nem a gyerekek tehetnek rola es te is lehetsz akarmilyen szimpatikus, egy ilyen helyzet annyi problemaval jar (az apukakkal is kell nemi kapcsolatot tartani), hogy en a magam reszerol egyaltalan nem jonnek ossze veled.

2014. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 ASOT ***** válasza:

őszinte leszek!


Nem lesz könnyű 2 gyerekkel párt találnod aki komolyan tervezne. Ritka főleg ebbe a 24-35 ös korosztályban.


Természetesen lehet ilyet találni , ne keseredj el csak nem lesz könnyű. Sokan csak dugni akarnak majd. Talán kicsit idősebb korosztályban több az esély.

2014. febr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
100%
#5: az apukával szerintem ilyen helyzetben nem muszáj nemi kapcsolatot létesíteni :D
2014. febr. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
47%
Ha egy nőnek 24 évesen már két gyereke van és egyedülálló akkor ott valami komoly gond van vele, nem képes ép ésszel gondolkodni, vagy ki tudja... normális nő nem szül két gyereket magának. Ez az én véleményem.
2014. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, de már megtaláltam a párom. Egyébként netes ismerkedés során ismertem már meg olyan nőt, akinek 3 gyereke van. Ez nem is zavart volna, viszont amikor élőben találkoztunk nagyon kiábrándító volt, mert a neten valahogy nem jött le, de Mónika show-s stílusa volt, már mint érted mire gondolok. És az a helyzet, hogy sok fiatalon gyermekét egyedül nevelő anyuka sajnos ilyen, persze biztos van kivétel.
2014. febr. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 A kérdező kommentje:
ennyire rémisztő számotokra akinek van gyereke?
2014. febr. 14. 11:09
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!