Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok összejönnétek egy 26...

Lányok összejönnétek egy 26 éves sráccal aki még nem volt lánnyal?

Figyelt kérdés

Mindig is normális kapcsolatra vágytam de valahogy mindig elrontom a túlzásba vitt szentimentalizmusommal és lerombolom a vonzalmat.


Az elején tetszek egy lánynak és aztán végül nem kérnek belőlem.


Kétségbe ejtő pedig nagy szívem van és normális vagyok tanulok dolgozok magamat tartom el nem is vagyok rossz képű különben randik néhány csók sem lett volna.


2014. febr. 9. 01:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bár én férfi vagyok, de szerintem totál nem kell ezt hangoztatni, én egyiknek sem mondtam eddig hány lánnyal voltam, akár az elsőnél, akár az utolsónál, és mindig többre tippeltek mint ami valójában, pedig nem sok csajom volt.
2014. febr. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem, mert 17 vagyok
2014. febr. 9. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja az őszinteség. Soha ne csapd be a csajodat. Ha igaz amit írtál, akkor te lehetsz a főnyeremény, a lányoknak.
2014. febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Marc Bolan ***** válasza:
Ne félj megmondani!
2014. febr. 9. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

én 20 vagyok csak, de ugyanez a helyzet velem

és olyan rossz már hallgatni a sablonos vigasztalást hogy "majd úgyis lesz valakid"... szóval nem mondom neked ezt

de azt igen, hogy rajtad múlik

2014. febr. 9. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De ha tudod, hogy mi a problema, miert nem valtoztatsz? Ha talalkozol egy lannyal es mindjart vmi szentimentalis faszsaggal nyitsz az nem szexi, es nem is oszinte. Inkabb azt kommunikalja, hogy manipulalni akarod, mert hogy lehetne egy (fel)idegent "szeretni"?
2014. febr. 9. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, egy intelligens lány tudja, hogy ettől még nincsen veled baj. Szóval ha tetszenél és akarnálak, akkor természetesen.

25L

2014. febr. 9. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En is így állok :( 26/f
2014. febr. 9. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kezd azzal hogy 26 évesen férfinek definiálod magad nem srácnak.
2014. febr. 9. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 QueenRavenna ***** válasza:
Nem, mert bika a horoszkópom.
2014. febr. 9. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!