Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú ronda mint a nyűg...

Ha egy fiú ronda mint a nyűg van esélye arra, hogy vha lesz bnője?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és sose volt még bnőm míg minden ismerősömnek igen. 2 társkeresőn is fent vagyok, de eddig csak 2-en nézték meg az adatlapom és senki sem likeolt pedig hetek óta fent vagyok. Mindenhonnan kiközösít mindenki. Van esélyem arra, hogy 1x boldog leszek vki mellett? :(

2014. febr. 13. 19:10
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
ezazz sajnáltassátok csak magatokat!:D ennyi baromságot rég olvastam.
2014. febr. 14. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
miért lett kiemelve ez a szar? már kiadtam ma 4.5 kiló sajnálatot, többet nem tudok.
2014. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ha valaki leírta elöttem akkor bocsi, de nem fogom az összes kommentet végigolvasni.

Szóval gondolj csak bele, csak a szép emberek lehetnek boldogok? Általában a normális emberek akkor boldogok, ha van párjuk/családuk. Hogy családod legyen, ahoz egy pár kell, szóval szerinted csak a szép embereknek lehet családjuk/gyerekük... Tudom elég fura példa, de igaz. Nem azért nincs barátnőd, mert ronda vagy. Amúgy vannak olyan csajok akiket nem érdekel a külső, persze kevés, de meglehet érteni.

2014. febr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan csajok, akiket nem érdekel a külső. Őket a pénz érdekli.
2014. febr. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Nem értelek titeket egyáltalán fiúk lányok, ha csúnyának látjátok magatokat, akkor hogy várjátok el, hogy másoknak tetszetek? Minden fejben dől el! Ha kövérek vagytok akkor menjetek el edzeni, higgyétek el, hogy sokkal pozitívabbak lennétek, ha túl vékonyak akkor kezdjetek el súlyzós edzéseket csinálni, rajtam elég sokat változtatott 3 hónap alatt. Ha alacsony, ocsmány és kövér vagy akkor tegyetek ellenne, ezt leginkább a 10-s válaszolónak üzenném, mert elég sok kérdésnél láttam már a panaszát! :D Több 160 centi körüli embereket látok nőkkel, és az a titkuk, hogy lesz.arják, hogy mi a férfi ideál, és élik rendesen az életüket.
2014. febr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim válasza:
Állítólag ha valakinek a lelke szép attól megszépül.....mondjuk ez így leírva elég nyálasan hangzik...
2014. febr. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
De nem a lányok szemében.
2014. febr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

A magát az összes kérdésben ocsmánynak nevező válaszadónak: egy évtized alatt már lefogyhattál/megizmosodhattál volna, és talán még egy-két plasztikai műtét is belefért volna. A magasságra meg vannak spéci cipők, amik feltűnés nélkül rádobnak az emberre 6-8 centit, plusz megfelelő hajviselettel és öltözködéssel, kiegészítőkkel, esetleg egy-egy tetoválással is befolyásolható, kompenzálható.


Más kérdés, hogy sok alacsony, nem is túl jóképű srác van, akik mindezek ellenére hatalmas p.ncimágnesek, mert nem érdekli őket a magasságuk.

2014. febr. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
Figyelj a "Tibor Orsós"t nézd meg fbn.garantálom hogy utánna nem gondolod majd magad rondának főleg ha élőben is láttad mint én...azóta meg vagyok elégedve magammal mondjuk ha rá gondolok ráz a hideg de az már csak miniatűr probléma...
2016. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:

#29vagyok

És van(vagy már lehet hogy csak volt)barátnője...

2016. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!