Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha kover a csaj, akkor semmi...

Ha kover a csaj, akkor semmi eselye?

Figyelt kérdés

Mielott leharapnatok a fejem, hogy fogyjak le(dolgozom rajta) stb csak szeretnek kerdezni, hogy ha egy csaj kover,

rendben megertem, ha nem jon be, de ha ez az egyetlen egy dolog amit felhozhattok ellene, a szemelyisege bejon, vagy legalabb is nem tiltakoztok annyira a baratkozasi kiserletei ellen, akkor, ha lefogy, mar erdekesebb, vonzobb lesz szamotokra?

Tobb eselye lesz igy?

Vagy ha egy lany bejon, akkor esetleg ugyis bejonne, ha koverebb az atlagnal? MAr ha kicsit jobban megismeritek.


Vegulis oda akarok kilyukadni, hogyha egy pasi elutasit, akkor az vegleges, vagy amikor lefogyok vegre akkor lesz nala eselyem?


2014. jan. 29. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
nálam nincs , ja
2014. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 fahéjas Alien ***** válasza:

Van, aki kifejezetten a kövér nőket szereti, de jóval kevesebb ilyen férfi akad...

Elsősorban ne a férfiakért adj le a súlyodból, hanem magad miatt, a közérzetedért és az egészségedért, a többi az csak plusz.

2014. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor se, ha mondjuk egy ev mulva talalkoztok es akokor mar sokkal sovanyabb?
2014. jan. 29. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok fiút ismerek (vékonyat egyaránt) aki szereti a husisabb lányokat. Szóval ne aggódj :)
2014. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
eleve ott a baj, hogy te meg ugy is osszejonnel egy pasival, hogy az mar elutasitott amiatt mert kover vagy. Igy sok jora nem szamithatsz egy kapcsolatban, barmennyire is bombano leszel
2014. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
En nem banom, hogy emiatt visszautasitott, a vonzalomrol senki sem tehet, hogy mi jon be es mi nem.
2014. jan. 29. 21:57
 7/10 anonim ***** válasza:
Nálam nincs, bocsi, egyszerűen nem tud vonzani a dolog. Ha viszont később lefogyva látnám, akkor lenne, de nem valószínű, hogy ő már adna akkor esélyt szerintem. 21/F
2014. jan. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond, mint mondtam megertem, nekem se tetszenek a kover pasik, szoval nem varom el mastol se, csak valami kis remenysugar jo lenne, hogy talan egyszer az enyem lesz ez a pasi.
2014. jan. 29. 22:41
 9/10 anonim válasza:
Előző nagy szerelmem, ha nem is kövér volt, de ducibb. Viszont mégis megfogott nem is gyengén. Az arca, az ajka, a gyönyörű szeme, még a fenekébe is szerelmes lettem pedig sosem hittem volna, hogy egy hasonló alkatú lányba beletudok szeretni. Válogatós vagyok kicsit, de mégis. A szerelem csodákra képes.
2014. jan. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 McEnroy válasza:
Mindenkinek mást jelent a kövér, dagadt, telt, molett stb.. szavak. Mindenki másként térképezi fel ezt a helyzetet. Írhatnánk magasság/testsúly arányokat, kb. 100 félét, de ez értelmetlen lenne. Nálam személy szerint egy nő nem tudja kompenzálni a személyiségével azt hogy dagadt, hogy nem tetszik, bármennyire is kedves, aranyos, megértő stb. A dagadt alatt én azt értem hogy pl: 165/80kg. De amúgy vedd alapul azt hogy ha meglátsz egy pasit az utcán, és egyáltalán nem tetszik, azon kezdenél el gondolkodni hogy : - Oh, biztos nagyon kedves azért.. Bárki bármit mondd, a külső az első amit meglátsz nem pedig az hogy milyen lehet belül. Ha pedig az nem tetszik, lőttek az egésznek. Egy tanács, ha valóban magad miatt szeretnél lefogyni, akkor tedd azt, de SENKI kedvéért NE változtass magadon, sem külsőleg, sem pedig belsőleg. Lődd ki a megfelelni akarást! Hát így dióhéjban ennyi lenne.
2014. jan. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!