Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ha egy lány ilyen, van...

Fiúk! Ha egy lány ilyen, van esélye?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és nincs túl sok önbizalmam. Mondhatni semmi. Sokan mondják, hogy "márpedig szép vagyok", de nem tudom elhinni nekik. Sőt van egy szemét csaj is, aki állandóan lehurrog, meg piszkál. Lesz nekem valaha normalis fiú barátom?
2014. jan. 29. 15:10
 1/6 kismutyesz_ ***** válasza:
Nyugi lesz, van még időd bőven. A csajnak meg mondd meg, hogy ha nem leszbikus akkor hagyjon téged békén. Az ostobákkal nem érdemes komoly foglalkozni. :) 16/f
2014. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

meg szep, csak ha dagadt vagy akkor edzel, ha meg sovay akkor vasald ki a halzay es akkor is eddzel commbra fenekre:) en is dagadt voltam (2csajom volt 5-10 eves koromig) 11-14 eves koromig 10 lehettet volna de csak 5 volt, mert a masik 5 nemnagyon tetszett nekem, ha edzettek volna fenekre es combra akkor tuti hogy jartam volna veluk:)

14/F

2014. jan. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szupiibabaa névvel szupi, trendi Justin Biebereknél is van esélyed. Simán.

A csajt pedig, aki szemétkedik veled ne vidd magaddal randira, és akkor minden problémád orvosoltam.

2014. jan. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 leszek soha nem volt csajom szoval ne bánkógy, nem kel korán kezdeni elég 15-25évesen elkezdeni
2014. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
van
2014. jan. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
na én összefutok 1 lányal megkérdeznik hogy mier nincs csajom,meg szegyek fel 1 szép nőt, de kb mind ezt monya és egiknek se kelek akor msot mi van?
2014. febr. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!