Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú ronda mint a nyűg...

Ha egy fiú ronda mint a nyűg van esélye arra, hogy vha lesz bnője?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és sose volt még bnőm míg minden ismerősömnek igen. 2 társkeresőn is fent vagyok, de eddig csak 2-en nézték meg az adatlapom és senki sem likeolt pedig hetek óta fent vagyok. Mindenhonnan kiközösít mindenki. Van esélyem arra, hogy 1x boldog leszek vki mellett? :(

2014. febr. 13. 19:10
1 2 3
 11/30 KedvesPitypang válasza:

igen. egyik osztálytársam katasztrofálisan néz ki, de van barátnője, aki szintén nem túl szép. (na jó nagyon nem) kiközösítenek? ne hagyd!!! vagy tégy úgy, mintha nem érdekelne. tudom, azt gondolod, könnyű azt mondani. semmiképp ne gondolkozz nap mint nap azon, hogy úúúúúristen miylen rondák az arcvonásaim stb. szval ne merülj bele az önsajnálatba, próbáld megkeresni azt, ami érdekel, és abban kitűnni, sikeres lenni, hallottam már oylanról, hogy ha az ember lelke vidám, akkor az az arcán is tükröződni fog. a kapcsolatfelvételbe ne úgy menj bele, hogy úgysem fog sikerülni, hanem add önmagad, mert vannak oylan lányok, akiknek a belső jobban számít, mint a külső.

tudom, nehéz dolog ha ilyen helyzetben van az ember, de próbáld meg megbeszélni magaddal, írd le a gondolataidat, vagy hogy mit kívánnál, mi változzon meg rajtad. csinálj bármit, ami megnyugtat, rajzold le a gondolataidat pl. csak színekkel, vagy mit tudom én :D nincs még semmi sem veszve ;)

2014. febr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 MrPifta ***** válasza:
ne várd, hogy valakinek majd megtetszel, hanem tessék próbálkozni!
2014. febr. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Írtam én több lánynak, de vagy nem írnak vissza vagy olvasatlanul törlik a levelem. Am. középmagas, vékony vagyok.
2014. febr. 13. 19:23
 14/30 anonim ***** válasza:

kedves 10-es: így is van, jól csinálod. nehogy esetleg tegyél az ellen bármit is, hogy ne legyél olyan ocsmány, amilyen vagy. pl a testedet igenis tudnád befolyásolni. és egy vonzó testtel máris többre mehetnél. de nem. inkább temesd magad önsajnálatba és maradj kövér.

továbbá szintén neked: a nők külső alapján választanak? na ne mondd. és akkor a fiúk szerinted mit csinálnak? érdekes, hogy az általatok írt "ocsmány" külsővel rendelkező pasik is a szép lányok után csorgatják a nyálukat. és még ti vagytok felháborodva, ha folyton kikosaraznak benneteket. hát talán lejjebb kéne adni az igényekkel

2014. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ha középmagas, vékony vagy, akkor ott már számít a belső, szóval nincs minden veszve. Ilyenkor csak többet kell próbálkozni a sikerért, és örülj, hogy nem alacsony vagy és ocsmány, mert akkor tényleg nem lenne semmi esélyed.
2014. febr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nemegy ronda palit láttam már nővel.
2014. febr. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Én lejjebb adtam az igényeket higgyjétek el! Szép lányoknál alapból nem próbálkozom
2014. febr. 13. 19:27
 18/30 anonim ***** válasza:
Csúnya fiú a csúnya lányoknak se kell. Akkor lehet esélyed, ha gazdag leszel, egyébként nem.
2014. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
88%

Kedves 14-es, ha már így megszólítottál, akkor már had reagáljak valamit: nem ma kezdtem az ismerkedést, nem testképzavaros/önbizalom-hiányos tini vagyok. Több, mint egy évtized tapasztalattal a csajozás, azaz az én esetemben inkább elutasítások terén. A viszonylag hosszú idő alatt rengeteg tanácsot, és praktikát vetettem be annak érdekében, hogy barátnőt szerezzek magamnak. Természetesen mind metodikai/módszertani részen, mind önfejlesztési részen. Egy időben én is elhittem a maszlagot, hogy egy vonzóbb test előnyösebb helyzetbe hoz. Ez azonban súlyos elvi hiba. A külsőnél a párválasztás szempontjából sokkal determinisztikusabb jegyek azok, amelyek nem változtathatóak meg (arc, testmagasság), mint pl. a testalkat. (Ennek természetesen evolúciós genetikai okai vannak, hiszen pl. a magasabb férfiakhoz tudat alatt több, mind genetikai állományra, mind forráshasznosító képességre utaló jó tulajdonságot társítanak a nők, mint az alacsonyabb társaikhoz.)

Továbbá nekem a külsőt tekintve semmilyen igényem nincs a lányokkal szemben. Viszont egy ocsmány pasi még az átlag alatti lányoknak sem kell. Miért? Mert válogathatnak. Ismert a mondás, hogy ha egy férfi egy fokkal szebb az ördögnél, már van esélye. Azonban ha a mondás történelmi gyökereit megvizsgáljuk, megállapítható, hogy ez még akkor született, mikor még a fiatalabb korosztályban is nőtöbbség volt, továbbá a társadalmi kényszer is más volt a párválasztás tekintetében. Mára megfordult a trend: mivel az életkor-ekvivalencia a 45. életévben teljesedik be a KSH korfája alapján, így az ennél fiatalabb korosztályokban elmondható, hogy ha egy nő kicsit is ad magára, akkor már több férfi potenciális jelöltjévé válik.

Persze azért így is van egy nagyon minimális esély a boldogságra. (Igazi boldogság csak párkapcsolatban érhető el, ennek is biológiai okai vannak.) Egy ténylegesen olyan ocsmány férfinak mint én a legjobb kilátása, hogy anyagi javakat halmoz fel a fiatalabb éveiben, hogy a 35-40 éves nők között, akik már szültek egy-két gyereket jóképű pasiktól, legyen esélyük. A siker így sem garantált, ráadásul szinte biztos, hogy az anyagi biztonság miatt hatalmas kompromisszumot kötő nő titokban (vagy nyíltan) szeretőt fog tartani. Mégis ez a legoptimistább verzió, ami egy magamfajta undorítóan ocsmány férfinek osztályrészül juthat.

2014. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
hát hidd el nálam csúnyáb nem sok van habár ezt csak én gondolom monta 1 lány de nekem se volt nőm mer magasak az evárásaim, de majdcsak lesz 1x...
2014. febr. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!