Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha bevallom egy lánynak hogy...

Ha bevallom egy lánynak hogy szeretem mekkora az esélye hogy elutasít?

Figyelt kérdés
Értelmes válaszokat kérek

2014. febr. 8. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
2014. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

50%

De tényleg.

2014. febr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az arcod harmonikusságán múlik
2014. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy ő hogy érez. Minden esetre ha nem a barátnőd, akkor ne rohand le ezzel, mert az valóban rosszul sülhet el...
2014. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 SullaFelix89 ***** válasza:
Ha komolyan gondolod a kérdést és te komolyan gondolod, hogy a gyk-sok erre megadják neked a választ akkor 100%-hogy elutasít.
2014. febr. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt írták a többiek hogy 50%... nekem rohadtul nem jött be szóval ha te elmondod akkor be kell jönnie mert úgy van az 50% xD ... viccen kivül el ne mond neki ... amúgy teljesen attól függ hogy mióta ismered(nehogy el merd neki mondani pár beszélgetés után!!!!), meg azon hogy ő hogyan érez, és le ne támadd ezzel mert szorult helyzetben gyorsan fog dönteni... és akkor a válasza r*hadtul fog fájni!!! :/
2014. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok: engem elutasított ilyen után... mondjuk én nagyon hülyén csináltam mert letámadtam ezzel pedig akkor kezdtük még csak megismerni egymást! És az volt a gáz hogy előtte jófejnek tartott... azóta kb. nem beszéltünk!
2014. febr. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen szöveggel és átlagos kinézettel azt mondanám 99,95%.
2014. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!