Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy fiú ronda mint a nyűg...

Ha egy fiú ronda mint a nyűg van esélye arra, hogy vha lesz bnője?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és sose volt még bnőm míg minden ismerősömnek igen. 2 társkeresőn is fent vagyok, de eddig csak 2-en nézték meg az adatlapom és senki sem likeolt pedig hetek óta fent vagyok. Mindenhonnan kiközösít mindenki. Van esélyem arra, hogy 1x boldog leszek vki mellett? :(

2014. febr. 13. 19:10
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Van.
2014. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nem szerintem nem nagyon én is ronda vagyok és egy lánynak se kellek 14/f
2014. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
aha vannak ronda csajok is de ha gazdag leszel lehet szép barátnőd is :D
2014. febr. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
te, én ma olyan párt láttam a metrón... kizárt, hogy náluk csúnyább lehes, szóval fel a fejjel!
2014. febr. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Olyan nő nem kell aki a pénzemért szeret.
2014. febr. 13. 19:12
 6/30 anonim ***** válasza:
Nincs!
2014. febr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha arra vársz hogy az adatlapod nézzék, és írjanak, garantálom hogy nem, ha esetleg kezdeményeznél talán összejönne
2014. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 Ahol megállt az idő ***** válasza:
Persze,az esély megvan rá.
2014. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
ha magasak az igényeid a lányokkal szemben, akkor sosem lesz nőd. add lejjebb, próbálkozz olyannál, akivel egy kategóriában vagytok.
2014. febr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
92%

A rövid válasz: Nincs esélyed!

Nézd, lehet, hogy könyörtelenül hangzik, de így igaz. Egy ronda férfinek soha, semmilyen nőnél nem lesz esélye, pont azért mert ronda. A nők a párválasztásnál legelőször a külső jegyekre figyelnek fel. (Ezért nem kell őket hibáztatni, így alakult ki az evolúció során.) Három fontos dolgot néznek: arc, magasság, testalkat. A legrosszabb kombináció, ami nekem is van, az az alacsony, dagadt és ocsmány. Ekkor az embernek 0 esélye van arra, hogy valaha is párt találjon, és a vonzalom helyett csak hányingert tud kiváltani a nőkből. Azt se hidd, hogy a belső tulajdonságok érnek valamit, legalábbis akkor nem, ha ronda vagy. Az csak akkor számít, ha legalább eléred az átlagos szintet. Addig nem! Ha gondolod, hosszabban is tudok erről írni, elég sokat olvasgattam a témában, de elmondható, hogy a csajozás első számú szabálya tényleg az, hogy "ne légy ronda".

2014. febr. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!