Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit lehet olyankor tenni, ha...

Mit lehet olyankor tenni, ha már teljesen reménytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
22/F vagyok. Soha nem volt barátnőm. 15 éves korom óta szeretnék, egyrészt családi okok miatt is. Sajnos kikerültem középiskolából, ahol lehetne ismerkedni. Próbálkoztam több társkeresővel is, teljes a kudarc. Alig van barátom, aki meg van is, az is a barátnőjével lóg. Szórakozóhelyre így nem járok, mert hogy néz az ki, hogy egyedül. A munkahelyemen meg nincsenek lányok. Most mit tegyek? Tartós kapcsolatot keresek. Nincs senkim se, akit randira tudnék hívni. :(

2014. jan. 21. 13:21
 1/7 anonim válasza:
hova valósi vagy?
2014. jan. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
bábolnai vagyok. (Tatabánya, Győr között)
2014. jan. 21. 13:24
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne görcsölj rá ennyire.

Amúgy meg nem ciki egyedül elmenni.

Miért,szerinted ha majd ismerkednél valakivel egy bulin,akkor közben a nyakadban lógna az összes haverod?

2014. jan. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van hobbid? Bármilyen érdeklődésed? Menj olyan emberek közé, akik hasonló érdeklődésűek.


Ha biciklizni szeretsz, akkor biciklitúrára, ha sakkozni, sakk-klubba, ha lovagolni, lovardába, ha bélyeget gyűjteni, a filatelistákhoz, ha kutyád van, kutyaiskolába, ha táncolni, akkor tanulj táncolni.


De ha semmi se érdekel, akkor menj nyelviskolába, tanulj nyelvet, mert ha ott nem jössz össze senkivel, egy plusz idegen nyelv csak a hasznodra válhat.

2014. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hagyni kell a pitsába, nem ér meg ennyi gürcölést egy kapcsolat.
2014. jan. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 LeftBehind ***** válasza:
4. Tudod miért nem tudsz csajozni mikor a hobbidra koncentrálsz? Mert olyankor a hobbidra koncentrálsz!
2014. jan. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hat mert ne meny el buliba magad ott kinezel egy helyes csajt es kesz megvan oldva a haveroknak semmi keresnivalojuk nincs melted mikor csajozol akar egy padon ulo lanyt magaba szolics le aszt meg majd latod ha nem josz be neki

mert nem csak suliba lehet csajozni meny el egyetemre bameg csajoz ott de a csajozasert nem erdemes ma idosebb ember szerinted hgy talal csajt aki mar reg kijarta a sulit vagy akar legyen pasi mindegy az nem idohoz kotott hgy most te ekkor es ekkor ezele a csajal kel talalkozal de te lepj mert az hgy varz hgy eledaljon eleted csajaarra varhatsz

2014. jan. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!