Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van itt ilyen barna bőrű...

Van itt ilyen barna bőrű néger lány?

Figyelt kérdés
16, 17, 18 éves körüli, Veszprém megyében lakik és szívesen ismerkedne. 18 éves fiú vagyok.

2014. jan. 21. 07:56
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Fehér bőrű néger már nem is jó? Csak a barna?
2014. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Miért nem jó a saját fajtád,van már itt elég korcs.
2014. jan. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2 Az ilyen embereket mint te jól Fel Kéne RÚGNI!!!
2014. jan. 22. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért is kéne felrugni?? Igaza van! Minek honositanál te be ide négereket. Talán elöbb tetted volna fel kérdésben hogy megengedjük-e.
2014. jan. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem Négerek csoportos betelepítéséről van szó! Olvast el a kérdést, és ha nem vonatkozik rád akkor ne kommentáld.

Főleg akkor ne ha csak paraszt módjára tudsz hozzászólni valamihez.

2014. jan. 22. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Igazuk van ba.szdki. Ne hozz ide be egy ilyen feketét sem. Még GYIK-ra sem!
2014. jan. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Engem a fekete lányok felizgatnak. Komolyan, ha lehetne, csinálnék is gyereket egynek. A középiskolában volt egyszer egy kameruni nő, az akkori elnöknek a lánya volt, és valamilyen program keretében utazott el hozzánk, és angolt tanitott. Mondjuk nem nagyon ment neki, de iszonyatosan bejött. Alig mertem hozzászólni. Órán meg folyton a testét néztem :D
2016. máj. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!