Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Normális értelmes 23-26 éves...

Manitu88 kérdése:

Normális értelmes 23-26 éves emberek most hol ismerkednek pesten?

Figyelt kérdés
Sajnos aktuális lett a téma, a morisons már gondolom ilyen korba nem menő, akkor mégis hova lehet menni?:) Milyen kocsma bár stb.

2014. jan. 21. 11:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Miért kellene erőltetni? Majd az élet hozza, vagy nem. Ez a menjük valamerre csajozni tiniknél még elmegy.

36 F

2014. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

mi van? miért ne lenne menő a Morisons?:D LOL


am én a nyáron voltam Pesten, Instant-ban, sajnos már nem tudom, h melyik utcában is volt, de rákereshetsz...... az uncsitesómmal voltunk, kirittyentünk, aztán úgy tapadtak a pasik, h csak na.. :D plane a külföldiek:) mi meg élveztük.. na nem mondom, ezekből nem lett volna komoly kapcsolat, de nem is ezért mentünk. am is van pasink. és nem, nem csaltuk meg őket, mielőtt vki kombinálna. :D szóval simán megtalálható minden korosztály, főleg, h Pestről van szó, ott senkit sem érdekel, h mit csinálsz, nem úgy, mint egy kisvárosban...

2014. jan. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen szerintem nem jó ismerkedni, nem lesz hosszú életű, tapasztalat. Utcákon, tereken jobb leszólítani, esetleg munkahelyen, de gyakorlatilag bárhol, amerre éppen az utad vezet. Sok kikosarazást is fogsz kapni, de ez benne van a pakliban. Ha normális módon közelíted meg a dolgot, szerintem 90%-ban az elutasítás is normális lesz. Nem egyszerű, az biztos, de próbálkozni kell:)
2014. jan. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én Facebook-on ismertem meg a páromat. Lassan 3 éve tart. :) Mindig is mondtam, hogy nem a víz a hülye, ha a kacsa nem tud úszni - gondolok itt a nagy FB-ellenzőkre:D
2014. jan. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
úgy értettem hogy a morisonsba viszonylag mindig tömegnyomor van és az átlag életkor 18:)
2014. jan. 21. 12:13
 6/19 anonim ***** válasza:

Én a barátaimmal a DOBOZ-ba járok.


28/F

2014. jan. 21. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
hmmm, végülis nagy város, normális h tömegnyomor van.. sztem csak járj nyitott szemmel a nagyvilágban. vagy mondjuk járj nyelvtanfolyamra!!! ott is lehet ismerkedni. a mi csoportunkban is volt egy csaj meg egy pasi, akik tetszettek egymásnak, csak a pasi elbarmolta h összejött az exével.. de remélem h lehetnek még együtt:)
2014. jan. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

"kirittyentünk, aztán úgy tapadtak a pasik, h csak na.. :D plane a külföldiek:) mi meg élveztük.."

Biztos vagy te benne kedves kérdező hogy ezek után magyar nőkkel akarsz ismerkedni?

Ha tudsz angolul, külföldi chat/társkereső oldalakat ajánlok.

2014. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mert? Most mi van ezzel? Akárhova elmegy 2 lány, biztos h rájuk fognak mozdulni. Ezt az "élveztük"-öt nem úgy kell értelmezni, h AKÁRMI is történt volna!!!!!! Nem tudom, hogy ezzel mi a gond.... ahh, na de én ezek után magyar pasikkal se nagyon akarok kezdeni, mert ezt a prűdséget, amit ők csinálnak.... :D Bezzeg a 13 évesek szexelhetnek, nekem meg nem szabad BESZÉLGETNI másokkal? OMG... :D
2014. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
tudod a valóságban kilóra veszik meg a külföldiek a magyar csajokat, ez kicsit már árnyaltabb ennél, nem a prűdségről van itt szó hanem hogy mennyire adják a lovat a nők alá hiába hogy ti nem éltetek a lehetőséggel
2014. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!