Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 15-17 éves FIÚK! HELP! Tényleg...

Freezyee kérdése:

15-17 éves FIÚK! HELP! Tényleg reménytelen?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__519..

ismét én vagyok :d elözményei ennek a sztorinak itt található. Nos. barátnőm meg még páran rászántak hogy beszéljek a sráccal. És persze páran azt mondták hogy csak probáljak a közelébe ülni és rámosolyogni hátha lép valamit. Nagyon szeretném őt megismerni és ha lehetséges akkor járni is vele,de szörnyen félős vagyok. mivel még egy pasim sem volt és csókolozni is csak egyszer csokolóztam azt sem önszántamból.én egy félénk és félős lány vagyok. (privátban küldök képet rusnyaságomról. akik kérik). nos, az a gondom hogy máig egész héten ott volt a buszon a srác. én egy kisebb haveri körben beszélgettem és vele szemben ültem. Éreztem néha hogy rámnéz .Ezért összeszedtem a bátorságom . a szemébe néztem és rámosolyogtam . ( aztán hazajöttem és bögni tudtam volna hogy akkor hogy néztem ki xddddd ) Ma sajnos nem láttam a buszon a nutella szemű édes srácot.Tudnátok segiteni hogy mégis hogy kezdeményezzek felé beszélgetést? eddig csak annyit beszéltem vele hogy le e ülhetek. semmi mást. sokszor elképzelem magam elött az arcát ahogy negativan lekoptat és ilyenkor ideges leszek és félek. tudnátok adni valami tanácsot? kérlek. előre is köszi <3



#busz #ismerkedés #Nuttellasrác #esetlegesrománc
2014. jan. 15. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:

szia ha ő is sasolt téged nem csak te őt akkor lehet simán esélyed :) küldenél egy képet ha megkérlek?

17/F

2014. jan. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy bejössz neki, mert akkor nem bámult volna annyira :)

Nem kell semmi extra, add magadat, ülj le mellé a buszon (vagy állj mellé), aztán valamivel szólítsd meg. Onnantól már nyert ügyed van. Ha meg nagyon passzív lesz a beszélgetés alatt, akkor elképzelhető hogy nem akar tőled sok mindent.

Bár képet nem láttam rólad (ha megkérlek, akkor küldenél egyet?), de gyanítom hogy annyira nem vagy rossz csaj :))

(ja és bocsi hogy ennyivel 17 felett válaszoltam :)

20F

2014. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
küldj képet
2014. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Küldj képet, nem hiszem hogy rusnya lennél, és igen szerintem ő is félős mint te + megnézném azt a mosolyt XD nem...nem, csak viccelek, de tettél egy lépést felé ezért inkább légy büszke magadra :D

16f

2014. jan. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Na, lett valami? :D
2014. nov. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!