Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok fiúk, egy kis probléma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk, egy kis probléma adódott nő ügyben és kezd reménytelen lenni a dolog, help?

Figyelt kérdés

Tudom nemrég feltettem egy kérdést, nem kell emlékeztetni rá, csak azóta változott a helyzet. Van az a lány aki tetszik nekem, lehet bejövök neki blablabla... De írtam azt is , hogy mondta tetszik neki egy fiú. Ez még úgy elmegy ... de a minap kissé letört a dolog. Hogy blablabla csókolóztak blablabla a gyerek bunkó volt, van barátnője blablabla aztán mondja nekem a lány, hogy lehet hogy szereti. És ezt pont tőlem kérdezi :( Tegnap azt hittem ledőlök a székről, hogy megint rossz lóra tettem :(Szerinte édi meg aranyos meg rendes vagyok... A dolgok jelenlegi állása szerint ez a hajó már elúszott? Egyre jobban arra gondolok, hogy ezentúl nem leszek olyan rendes, és nem fog érdekelni, ha egy lánynak barátja van ... Ezek után meg pláne. Mindenkitől azt hallom csak aranyos vagyok, édi, cuki... aztán meg azt hallom tetszik valaki, maradjunk barátok... Kezdem unni így 21 évesen. És senki nem hiszi el, hogy még nem volt barátnőm, és az összes ebből eredő dolog(nem volt barátnőm , nem csókolóztam, és még szűz vagyok...)

21F fősulis


2011. márc. 5. 11:37
 1/6 anonim ***** válasza:

van ilyen. ha jól emlékszem, az volt a válasz az előző kérdésedre, hogy elég nehéz lesz.

nem tudsz mit csinálni, hagyd a lányt. ha neki az kell, hogy második legyen akkor úgy kell neki meg is érdemli, hogy megszivassák egy kicsit.

te pedig ne gondolj rá, nem éri-érdemli meg.

2011. márc. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

ha megmondtad már neki hogy szereted akkor nem tudsz mit csinálni, várj hátha kiszeret belőle. addigis buli, pia, haverok, nők.;)

ha nem tudja akkor ne hozd fel nála majd csak ha szakítanak.:)

nagyon elijeszted vele:S

15L

2011. márc. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem nem mondtam meg, az hogy szeretem túlzás, nem dobálózok nagy szavakkal, pláne nem hiába . Csak piszok rossz érzés.
2011. márc. 5. 11:57
 4/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló valamit félreértettél. Nem járnak csak csók volt,ráadásul a srácnak van barátnője. Áááá de a lányoknak miért az kell akit nem kaphatnak meg ...
2011. márc. 5. 11:58
 5/6 anonim ***** válasza:

"A dolgok jelenlegi állása szerint ez a hajó már elúszott?"


ez nem kérdés, hanem a tények alapján egyértelműen kijelentés, és én még odabiggyesztenék !!! jeleket a végére.

2011. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem tegyél le a csajról.. nincs értelme csak barátnak tart és az is maradsz..

szerintem ne várj rá nem éri meg..

menny és bulizz a haverokkal..csajozz. (:

(esetleg mond el neki teis h mennyire megkedveltél egy lányt csókolóztatok meg milyen rendes..féltékeny lesz és majd téged akar.. de az ilyen nem biztos nem lehet tudni ha ezek után is megmaradna a véleménye akkor tényleg csak barátként gondol)

2011. márc. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!