Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? :$ Egy...

Freezyee kérdése:

Mit kéne tennem? :$ Egy félénk 15/L.

Figyelt kérdés

Fehérváron járok suliba és minden nap buszozok haza meg suliba. És kb 3-4 hete csütörtökönként szoktam látni a buszon egy nagyon helyes srácot .Nutella barna hajjal és szemekkel. Nagyon aranyos .A barátnőimnek csak Báránykám néven emlegetem. A Legelső találkozásunkon egyedül mi ketten álltunk a busz csuklós részében egymással szemtől szemben és nem mertem rá mosolyogni pedig első ránézésre megtetszett.Néha összetalálkozott a tekintetünk egymás méregetése közben. Jól megnéztem mit viselt és megjegyeztem az arcát.17.-én megint láttam a buszon. ezúttal hátul ült . félénken összeszedtem a bátorságom

és leültem mellé. Nem beszélgettünk vagy ilyesmi. csak ültünk egymás mellett. Mikor jött az ellenőr akkor a diákját adta oda így gondolom velem egyidős azért még csak régi diákja van. Januártól új osztálytársaim lesznek mert bezár az egyik suli. Remélem ő az új osztálytársam lesz.

Sajnos megszólalni is alig merek mellette ,de akkor is csak azt tudom tőle megkérdezni hogy le ülhetek e . Nagyon tetszik nekem de nem tudom mit kéne tennem. kérlek segítsetek.



2013. dec. 26. 01:16
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt egy ilyen "báránykám". Egy buszon utaztunk és kb hetente 1x láttam. Úgy kezdődött, hogy egyik délután mikor magamba felejtkezve bámultam ki az ablakon a szokásos helyemen ülve, azt éreztem hogy valaki figyel. Oldalra pillantottam és akkor vettem észre hogy a srác sréhen a sorok közül engem néz. Először zavart a dolog, de később nekem is felkeltette az érdeklődésemet és volt, hogy összeakadt a tekintetünk. Aztán teltek-múltak a hetek és ez így ment végig. Majd egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem látom soha a buszon. Akkor kicsit elgondolkoztam rajta, hogy lehet le kellett volna szólítani. Nem olyan rég pedig mikor az utasokkal szálltunk fel sorjában a buszra, szokás szerint mindenkit előre engedtem. Majd azt vettem észre, hogy valaki megtorpan mögöttem és int, hogy menjek fel. Ránéztem és ő állt ott. Ránéztem, megköszöntem aztán felszálltam és a busz végébe mentem. Azóta nem is láttam őt, de rájöttem hogy ez is csak ilyen "látszat szerelem". Nem is ismertem rendesen, csak annyi tetszett benne hogy olyan kedvesen néz és udvarias. Ettől függetlenül még megeshet, hogy nagyon is különbözünk és nem illenénk össze úgysem.

Csak annak a varázsa vonz minket ilyenkor, hogy még nem ismerjük az illetőt, így valami titokzatosság van benne.


Szóval ne csak a külsőre ne apellálj szerintem. Biztosan lesz olyan srác a környezetedben aki hasonló módon érdekelni fog és lesz alkalmad kiismerni is.


Mindenesetre sok sikert! :)

L

2013. dec. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

És meg is fektetett ? :O remélem nem hagytad neki...Lehet,hogy még nem volt barátod, 15 évesen még nem maradtál le sokról, de ne így állj hozzá,hanem pozitívan. A hozáállás sokat segít ! :)

Egy korábbi válaszoló.

2013. dec. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

köszönöm Mindenkinek.


szerencsére akkor nem történt köztünk semmi intimebb az első csókomnál. Amint utalásokat tett arra hogy feküdjek le vele akkor otthagyam

2013. dec. 26. 14:55
 44/46 anonim válasza:

Szia!

A srácnak nincs olyan nadrágja aminek a hátsó zsebén az angol zászló van? Fullcap van a fején? Kreol bőre van? Fekete-kék sporttáskája van? Mert akkor lehet,hogy tudom ki ő.Amúgy,ha ő az,akkor nem sörédi :D

2013. dec. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 A kérdező kommentje:

Szia !

Én se angol zászlót sem fullcapot nem láttam rajta. A táskája meg piros fekete volt

2013. dec. 31. 11:53
 46/46 anonim válasza:
akkor nem tudom de majd nézem a buszon,hátha látom :D
2013. dec. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!