Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? :$ Egy...

Freezyee kérdése:

Mit kéne tennem? :$ Egy félénk 15/L.

Figyelt kérdés

Fehérváron járok suliba és minden nap buszozok haza meg suliba. És kb 3-4 hete csütörtökönként szoktam látni a buszon egy nagyon helyes srácot .Nutella barna hajjal és szemekkel. Nagyon aranyos .A barátnőimnek csak Báránykám néven emlegetem. A Legelső találkozásunkon egyedül mi ketten álltunk a busz csuklós részében egymással szemtől szemben és nem mertem rá mosolyogni pedig első ránézésre megtetszett.Néha összetalálkozott a tekintetünk egymás méregetése közben. Jól megnéztem mit viselt és megjegyeztem az arcát.17.-én megint láttam a buszon. ezúttal hátul ült . félénken összeszedtem a bátorságom

és leültem mellé. Nem beszélgettünk vagy ilyesmi. csak ültünk egymás mellett. Mikor jött az ellenőr akkor a diákját adta oda így gondolom velem egyidős azért még csak régi diákja van. Januártól új osztálytársaim lesznek mert bezár az egyik suli. Remélem ő az új osztálytársam lesz.

Sajnos megszólalni is alig merek mellette ,de akkor is csak azt tudom tőle megkérdezni hogy le ülhetek e . Nagyon tetszik nekem de nem tudom mit kéne tennem. kérlek segítsetek.



2013. dec. 26. 01:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Ez ari volt.:) Hajrá! Sok sikert, szólítsd le, ne félj!:)
2013. dec. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
Nem nyomulok, csak k_rvára unatkozom, és álmos sem vagyok :D
2013. dec. 26. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 A kérdező kommentje:
de folyton zenét hallgat a kék fülhallgatójával. Amúgy sem tudom mit mondhatnék neki. félek hogy mi van ha leégek az egész busz elött vagy kiderül hogy van barátnője meg ilyenek.
2013. dec. 26. 01:48
 24/46 anonim ***** válasza:
Ülj le mellé és kérdezd meg tőle, hogy ő is ezzel a busszal jár minden nap? (nem számít, ha csak csütörtökön látod, azért kérdezd meg:)) Érdeklődj, hogy melyik suliba jár? Így kiderül, hogy ő lesz-e majd az új osztálytársad. Ilyesmiket kérdezz tőle. Egy idő után ős is vissza fog kérdezni és onnantól már megy magától az egész.:D
2013. dec. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
Egyszer majd leveszi azt a hülye fülest.:)
2013. dec. 26. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
Mikor már kiértetek a városból, kérdezd meg tőle, hogy: Szia! Te is ezzel a busszal utazol? :D
2013. dec. 26. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 A kérdező kommentje:
csak akkor veszi ki a füllhallgatót a füléből ha éppen hívják vagy száll le, mert ő már sörédnél le szokott szállni
2013. dec. 26. 01:52
 28/46 anonim ***** válasza:
Kötözd oda a táskáját az üléséhez! :D Mikor megáll a busz és leakar szállni, pánikba esik. A sofőr becsukja az ajtót ő meg a buszon marad. Akkor lendülsz TE akcióba!
2013. dec. 26. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
egy terv: kérdezd meg mit hallgat. aztán kérdezd meg, hogy honnan szedi a zenéket. aztán kérdezd meg nem e írna-e neked erről emailben :D
2013. dec. 26. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
Nem levadászni akarom xd . meg olyan táskája van hogy nem is tudnám meg ha leülök mellé akkor eleve az ölébe veszi xdd. nem akarok neki gondot okozni
2013. dec. 26. 02:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!