Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit kéne tennem? :O Félénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? :O Félénk csávóm van -. -

Figyelt kérdés

Van egy barátom, 20éves de egyszerűen olyan mintha nem is járnánk... Elbeszélgetni tudunk, de még a kezemet se meri megfogni :O Én már nem tudom hova tegyem ezt... Sokáig vártam hátha csak egy kis időre van szüksége de úgy néz ki nem nagyon használ semmi... Kajak mint aki fél tőlem, énmeg nemtudom mihez kezdjek most O_O

HEEEEELP :D


2011. márc. 12. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Járj velem.

Vagy d*gasd meg magad valaki tahóval.

2011. márc. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

mondjuk mi lenne ha te fognád meg a kezét? biztos örülne neki. ha már ő nem meri megfogni a kezedet sem.


vagy beszélnél vele erről? az segíteni fog . hidd el

2011. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Légy kitartó. Öleld át. Simogasd, dugd a nyelved a szájába. Fogdosd neki farmeron kívül :)


De egyet ne feledj: ADJ NEKI ESÉLYT, mert megérdemli :))

Az se árt, ha majd kezelésbe veszed a szerszámát, kicsit szádba veszed, utána olyan lesz mint egy kiskutya :D

2011. márc. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Add át kezelésbe a Gabi néninek, majd esetleg térjetek vissza rá 1-2 év múlva!
2011. márc. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hányszor találkoztatok eddig? Mert ezt azért jó lenne tudni. Biztos, hogy nem adott apróbb jeleket sem, amiket esetleg figyelmen kívül hagytál? :)


Az én összejövetelem a barátommal kicsit speciálisra sikerült, ezért ebből nem tudok kiindulni, mert az első "randink" 2 napig tartott, de ő is először nagyon apró jeleket adott, és közeledett felém, amit én is csak így "viszonoztam". Eltartott egy picit, míg elértünk az első csókig, de így volt jó. :)


Na szóval, ha ő nem meri, tényleg fogd meg te, vagy próbálj közeledni felé (pl. picit mindig simulj hozzá, vagy a kezedet simítsd az övéhez stbstb.), ha eddig nem tetted. Hátha ez kissé bátorítja majd :)


Lehet, hogy nem volt eddig barátnője... még ha nem is mondta el. És ezért ilyen kis félénk, de biztos aranyos lehet :)

2011. márc. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

hányszor találkoztatok?

mióta "jártok"? te mennyi idős vagy?

2011. márc. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

húúú olyan mintha ezt én irtam volna,és még ugyis írsz mint én!!!!!!!!:D

nekem is volt már ilyen, de én ezt ugy vettem le hogy nem érdeklem annyira,nem annyira szerelmes vagy ilyesmi:/

2011. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért szabad megkérdezni, hogy hogy jöttetek össze? Komolyan érdekelne, ha még a kezed sem meri megfogni... :D
2011. márc. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Természetesen én közeledek felé:D

Úgy jöttünk össze hogy kihívtam találkozni, együtt lógni stb... 17 éves vagyok... Elvileg volt 2 komolyabb kapcsolata... 3 hete vagyunk együtt :D

2011. márc. 12. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!