Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit kéne tennem? :$ Egy...

Freezyee kérdése:

Mit kéne tennem? :$ Egy félénk 15/L.

Figyelt kérdés

Fehérváron járok suliba és minden nap buszozok haza meg suliba. És kb 3-4 hete csütörtökönként szoktam látni a buszon egy nagyon helyes srácot .Nutella barna hajjal és szemekkel. Nagyon aranyos .A barátnőimnek csak Báránykám néven emlegetem. A Legelső találkozásunkon egyedül mi ketten álltunk a busz csuklós részében egymással szemtől szemben és nem mertem rá mosolyogni pedig első ránézésre megtetszett.Néha összetalálkozott a tekintetünk egymás méregetése közben. Jól megnéztem mit viselt és megjegyeztem az arcát.17.-én megint láttam a buszon. ezúttal hátul ült . félénken összeszedtem a bátorságom

és leültem mellé. Nem beszélgettünk vagy ilyesmi. csak ültünk egymás mellett. Mikor jött az ellenőr akkor a diákját adta oda így gondolom velem egyidős azért még csak régi diákja van. Januártól új osztálytársaim lesznek mert bezár az egyik suli. Remélem ő az új osztálytársam lesz.

Sajnos megszólalni is alig merek mellette ,de akkor is csak azt tudom tőle megkérdezni hogy le ülhetek e . Nagyon tetszik nekem de nem tudom mit kéne tennem. kérlek segítsetek.



2013. dec. 26. 01:16
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:

xD

Megköszönném a segítséget

2013. dec. 26. 01:33
 12/46 anonim ***** válasza:

Hányas szobában? Ki az igazgató/igazgatónő? Hány osztály van? Mikor szoktál a suli elé érkezni?


Kérdező, ha te meg az a ritka nevű lány vagy akire én gondolok, akkor meg szólítsd csak le azt a srácot, mert tuti nem utasít vissza!:)

2013. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tudok segíteni, ismerek egy cukcsi fiút mór felé :'D (no homo)xd
2013. dec. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az a ritkanevű de értem kire gondolsz.azthiszem.
2013. dec. 26. 01:38
 15/46 A kérdező kommentje:
Bocsi de olyan infokat azért nem árulok el hogy mikor hol vagyok meg pontosan ki az ofőm meg ilyenek
2013. dec. 26. 01:40
 16/46 anonim ***** válasza:
Melyik az a ritka név, osszátok meg velem is kérlek, hogy ne unatkozzak ennyire :DD
2013. dec. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Azt sem, hogy pontosan melyik suliba jársz? :)
2013. dec. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
a székhelyintézménybe járok :P többet nem xd
2013. dec. 26. 01:42
 19/46 anonim ***** válasza:

"Bocsi de olyan infokat azért nem árulok el hogy mikor hol vagyok meg pontosan ki az ofőm meg ilyenek"


Ezt csak viccből írtam, mert ez az AV srác nagyon nyomul rád.:D

2013. dec. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Hogy igy is vagy bocs xd De nekem a báránykám kell :$
2013. dec. 26. 01:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!