Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért ilyen kegyetlen a világ!?

Mért ilyen kegyetlen a világ!?

Figyelt kérdés

Ha az van kiírva,hogy szívesen barátkozna,akkor mért nem méltat még arra sem,hogy válaszoljon a levelemre!?

Elegem van az ilyen lányokból/nőkből akik felsőbbrendűnek képzelik magukat,és nem állnak le a halandó átlagos srácokkal!! :(



#mondanom
2013. dec. 25. 23:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mit sajnáltatod magad? Ez legyen életed legnagyobb problémája, hogy ilyen nyámnyila lekvár vagy... -.-"
2013. dec. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

#6

Megérzik azt, nyugi.

2013. dec. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Figyelj, barátom... Most leírok néhány dolgot ezzel kapcsolatban és ha kellőképp fogékony vagy rá, akkor lendíthetsz a helyzeteden.

Már a kérdést is hibásan tetted föl. Hogy vársz helyes választ helytelen kérdésre? Nem az a kérdés, "miért ilyen kegyetlen a világ" hanem az, hogy "mit kell tennem azért, hogy sikeres legyek és egyre többen válaszoljanak".

A másik... magadba kell nézni és meglátod azt a hihetetlen szeretetvágyat és törődésvágyat, ami miatt a sóvárgás szerencsétlen állapotában vagy. Amióta elszakadtál anyutól, a világ tovább ment. A nők egy olyan férfit szeretnének, aki nem sír ilyenek miatt, hanem elég erős a válla, hogy ennél még jóval nagyobb terheket is elbírjon.

Ha sikereket érsz el az életed egyéb területein, magabiztosabbá, türelmesebbé és optimistábbá válsz. De ha csak ülsz otthon és a szerencsére vársz, pofára fogsz esni.

Hidd el, én megértem amit érzel. És tudom, hogy energiát fektetsz a levélírásba. De lehet, hogy nem a nőkkel van hiba, hanem fejlődnöd kell még... Azt nézd, mit tudsz változtatni, ne arról panaszkodj, mi a baj.

Alárendeled magad annak, amit a nőktől kapni remélsz és ez egy olyan alakot rajzol ki, aki totálisan sikertelen (és még kényes is).

A te döntésed, hogy ezek után is csak panaszkodsz, vagy pedig gatyába rázod magad és teszed amit kell.

A befektetett energia nem térül meg mindig... és pláne nem rögtön. Húzd ki a gerinced és légy férfi!

23F

2013. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
az a baj hogy ebből a 2 sorból levettem hogy egy értelmetlen faszjancsi vagy aki nem érti meg hogy nem mert ha valamire azt mondják neki hogy nem akkor előtör belőle a csupakabra
2013. dec. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ismerkedne, csak nem veled. ez van ezt kell elfogadni nincs mese nah boldog karacsonyt puszi mindenkinek ciao
2013. dec. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Jaj, én ugyanígy jártam a múltkor egy fiúval. Először annyit írt, hogy szia. Visszakérdeztem, hogy szia, ki vagy. És nem válaszolt. Azóta sem válaszolt. Gyere, sírjunk együtt.
2013. dec. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Shakespeare is meg irigyelné ezeket az írásokat.
2013. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
2013. dec. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!