Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú az iskolámban, (...

Van egy fiú az iskolámban, ( európai iskola ) aki angol és ilyen nagyon menő, mert elvan telve attól, hogy ő tudja a világ nyelvet meg stb. ?

Figyelt kérdés

A sulinkban a legtöbb angol srác bunkó, de nagyon helyes. Az a baj viszont, hogy megkaphatják az összes angol ( nem csak angol ) lányt, mert azok a lábuknál hevernek. Szóval, térjünk vissza, a fiúra...

Vele vagyok, francián és föcin is. Facebookon, egyszer megkérdezte, hogy "t'as un truc á me dire?" ---> van valami amit el kell mondanod nekem? Erre azt írtam, hogy je t'aime... ---> szeretlek.

Erre elkezdtünk beszélgetni, és mondta hogy lehetünk "barátok"... De, biztos én értettem félre, mert nagyon nem az... A barátai egyfolytában rámkiabálnak és a nevemet ordítozzák ha meglátnak és a fiú is ott van... A barátai mindig ott vannak vele ezért beszélni se tudok vele.. Az is a baj, hogy direkt zavarba hoz, pl.: rám néz egy csomószor, néha mosolyog, sok szünetben ott van ahol én és néz, de nagyon...

Nem tudom mit csináljak, de nem bírom tovább! Annyira szeretem, de ő nem és ezt tudomásul kell vennem, de nem tudom!!

Mit csináljak? Néha már azt érzem senki másba nem fogok tudni beleszeretni...

14 L



2013. dec. 20. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

majd + dug és tovább lépsz ezen.


gondolom

2013. dec. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
59%
Mit szeretsz benne annyira? Azt, hogy angol? Javaslom, hogy tolts el egy evet Angliaban cserediakkent. Meg fogsz lepodni, garantalom!
2013. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Miert baj ha angol? Amugy en se ertem miert szeretem... :/
2013. dec. 20. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!