Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a megállapításnak jogalapja, miszerint a csinos (akik megtehetik, hogy válogatnak) 10-en éves csajokat szinte csak a külső érdekli, míg a csinos 20-on éves lányok pedig?

Figyelt kérdés

...akkor állnak veled szóba, ha jól teljesítesz, anyagilag jól állsz és kiemelkedő vagy valamiben?


csak azért kérdem, mert nekem sajnos ez a tapasztalatom, pont a két korosztály fordulóján vagyok és akármelyiknél próbálkozok ezekbe a falakba ütközöm, talán túl jó csajoknál próbálkozom, nem tudom...



2013. dec. 16. 16:26
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

"a lányok sokkal korábban érnek, mint a fiúk"


Nemileg, és fizikálisan, de nem szellemileg. Egyébként érdekes, hogy az embereknek semmi fogalmuk sincs a biológiáról, de ez a baromság mindenki fejében megmarad.

2013. dec. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

"Nemileg, és fizikálisan, de nem szellemileg. Egyébként érdekes, hogy az embereknek semmi fogalmuk sincs a biológiáról, de ez a baromság mindenki fejében megmarad."


[link]

2013. dec. 16. 18:26
 33/38 anonim ***** válasza:

"mi ez a fideszjobbik kiskáté? ne fárassz már ezekkel a hülyeségekkel minket, ez a téma most nem erről szól"


Elnézést jogos, de gondolom így érthető, hogy miért nem akarok liberális lánnyal kezdeni. Teljesen más az értékrendünk.

2013. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
minden érthető, csak furcsa és kissé szomorú is, hogy valaki ez alapján dönt, de szerencsére "liberális" országban élünk így jogodban áll magadnak eldönteni mit és kit akarsz :)
2013. dec. 16. 18:28
 35/38 anonim ***** válasza:

Ez nem tudományos alapokon, hanem sajátbevalláson alapuló felmérés volt. Ráadásul elég komolytalan is.


Továbbá az érettséget nehéz objektíven mérni. A nők is sokszor csak eljátszák az érettet.

2013. dec. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
hát alapvetően nagy különbséget én nem látok egy 17 és egy 19 éves lány között de egy 23 éves és egy 17 között sem, a 17 éves még nem olyan vérmesen az anyagiakat, a karriert és az egzisztenciát nézi rajtad ennyi a különbség max :)
2013. dec. 16. 18:32
 37/38 anonim ***** válasza:

"csak furcsa és kissé szomorú is, hogy valaki ez alapján dönt"


Miért téged nem zavarna, ha a lánynak totálisan más lenne az értékrendje? Nekem társ kell és nem dugópajti, egy társ esetén pedig a közös értékrend talán a legfontosabb, a szeretet után.

2013. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:
hát ha emberileg közel áll hozzám, kedves, jó és külsőre is vonzónak találom, akkor tök mindegy milyen nézeteket vall, nem meghatározó, illetve annyi, hogy ne legyen szélsőséges pl. nacionalista vagy kommunista de ez nem túl nagy szűkítést jelent, tőlem lehet mszp-s, fideszes, dks, e14-es, lmp-s és le is sz*rhatja a politikát talán ez utóbbi a legideálisabb :)
2013. dec. 16. 18:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!