Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a megállapításnak jogalapja, miszerint a csinos (akik megtehetik, hogy válogatnak) 10-en éves csajokat szinte csak a külső érdekli, míg a csinos 20-on éves lányok pedig?

Figyelt kérdés

...akkor állnak veled szóba, ha jól teljesítesz, anyagilag jól állsz és kiemelkedő vagy valamiben?


csak azért kérdem, mert nekem sajnos ez a tapasztalatom, pont a két korosztály fordulóján vagyok és akármelyiknél próbálkozok ezekbe a falakba ütközöm, talán túl jó csajoknál próbálkozom, nem tudom...



2013. dec. 16. 16:26
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
ha altalanositasz, akkor barminek van alapja.
2013. dec. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
A 20-on éves lányoknál is fontos a külső, csak kicsit kevésbé, mint a tizenéveseknél, mert azoknál csak az számít.
2013. dec. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
Engem egészen mâs fog meg a pasiban, nem a pénze, a külseje tetszen, de nem egy Johny Deppet keresek magam mellé.
2013. dec. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
2-es: ez igaz, jogos kiegészítés, a kérdésben úgy értettem, hogy az a szempont a legfontosabb, tehát 10-en éveseknél is főleg a késői tizenéveseknél fontos a siker, magabiztosság, anyagi helyzet, intelligencia, stb... csak a külső ott elsődleges, a 20on éveseknél is fontos a külső egyértelműen csak ott elsődleges helyen már inkább a siker, intelligencia, anyagi helyzet stb vannak.
2013. dec. 16. 16:32
 5/38 A kérdező kommentje:
3-as: " a külseje tetszen" erről beszélünk :)
2013. dec. 16. 16:33
 6/38 anonim ***** válasza:
nem hogy alapja van, de pontosan így is működik :S először csak nézzél ki jól, legyen jó szöveged, és nagy szád, aztán a fiatal felnőttek világában már beköszönt a pénz, persze a régi beidegződések is átitatódnak ebbe a korba is.
2013. dec. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
arra lennék kíváncsi vajon hogyan ismerkedhetsz...
2013. dec. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
83%

A tizenéves csajok, az eléggé kitolódik ám, a 20-25 éves korosztály többségének a külső az első. Úgy 22 éves kor körül jön be a pénz, és az egzisztencia.

Az emberi értékek pedig 30 körül kezdik érdekelni őket, amikor apajelöltet keresnek, de ki ültetne magot kiszáradt talajba?


Persze vannak normális lányok is. Százból egy, tényleg aranyos.

2013. dec. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Akkor én 22 évesen már 30 vagyok, mert nem csak külső alapján keresek pasit :D Sőőőőőőőt, egy csomóan nem. De hát ugye nehéz elhinni, hogy nem olyan szörnyű a világ, mint ahogy azt elképzelitek.
2013. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
a tapasztalat azt mutatja, hogy az a csaj, aki külsőre is vonzón néz ki, magyarul megteheti, hogy válogat, annak elsősorban a szép arc, magas és vonzó test, izom, anyagi egzisztencia, karrier, siker, intelligencia, stb... alapján fog dönteni, mert egyszerűen megteheti. Persze aki nem mert nem olyan szép, nem olyan vékony, vagy már nem olyan fiatal, az örül bárkinek vagy egyedül marad, ahogy az a srác is, aki szegényesebb adottságai ellenére túl nagy igényekkel született és a "jó csajokhoz" vonzódik.
2013. dec. 16. 17:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!