Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nincsen semmi vonzó/szép...

Nincsen semmi vonzó/szép rajtam! Valakinek van ötlete, mit lehetne rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kibèkülve a külsőmmel, valaki tudna abban segiteni, hogyan nézzék ki jobban? Szeretném végre én is azt lania tükörben, hogy egy csinos lány van a másik oldalon...Privát üzenetet írhat, akinek segítő szándéka van, én pedig küldöm a képet. Köszönõm!

2013. nov. 30. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nos nem tudom akarj-e küldeni képet (nekem) mert sokszor elég kritikus vagyok másokkal de még mindig közel sem annyira mint magammal. És nem akarom ezzel még jobban összetörni az önbizalmadat. Az üres ömlengésnek pedig nincs értelme. Nem születhet mindenki szépnek. Őszintén remélem egyébként, hogy nem egy általános topmodell alkattal rendelkező lány vagy aki pontosan tudja magáról, hogy jól néz ki, csak itt próbálja növelni az önbizalmát.

A korodat viszont itt leírhatnád.

2013. nov. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
képet.
2013. nov. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is küldj :)
2013. nov. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet csak te érzed ezt, ha más látna, tetszenél neki :) Én sem tartom magam jó pasinak, nem is kicsit. Szóval vedd úgy, hogy ez teljesen normális, próbáld elfogadni önmagad, biztos vagyok benne hogy nem egy srácnak tetszel így, csak nem mernek lépni :)

24/F

2013. nov. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép :-)
2013. nov. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kép kéretik.
2013. nov. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!