Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a megállapításnak jogalapja, miszerint a csinos (akik megtehetik, hogy válogatnak) 10-en éves csajokat szinte csak a külső érdekli, míg a csinos 20-on éves lányok pedig?

Figyelt kérdés

...akkor állnak veled szóba, ha jól teljesítesz, anyagilag jól állsz és kiemelkedő vagy valamiben?


csak azért kérdem, mert nekem sajnos ez a tapasztalatom, pont a két korosztály fordulóján vagyok és akármelyiknél próbálkozok ezekbe a falakba ütközöm, talán túl jó csajoknál próbálkozom, nem tudom...



2013. dec. 16. 16:26
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
Mindkét korosztálynál szinte csak a külső számít,mindegy mid van vagy nincs.Mert az nem derül ki abból,ahogyan rád néznek.Maximum annyi,hogy van pénzed valamennyi vagy nincs.
2013. dec. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
az előző (10-es) válaszom a 9-es válaszolónak ment
2013. dec. 16. 17:19
 13/38 anonim ***** válasza:
De-de. Mindig a külső alapján kerestek pasit. És aztán megnézitek hogy a jóképű pasinak milyen a belseje:)
2013. dec. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
minden ember a külső alapján keres társat magának, mert egy párkapcsolat a szexről is szól, amihez a belső vajmi kevés
2013. dec. 16. 17:23
 15/38 anonim ***** válasza:

"De hát ugye nehéz elhinni, hogy nem olyan szörnyű a világ, mint ahogy azt elképzelitek."


24 éves vagyok, egy nőnek a mai világ fenékig tejfel, mert semmiért nem kell megdolgoznotok, minden ingyen az öletekbe hullik, én férfiként ezt nem mondhatom el. Nekem minden véres veríték, és igenis látom amit látok, nagy ívben tesztek a férfi belsejére, max annyi számít, hogy legyen domináns bunkó, ha ez megvan, akkor még nézzen ki jól, és ő a tökéletes pasi. Ezt látom magam körül, mindenhol ez megy és szinte mind ezt csináljátok. Szóval ne álltas engem!

2013. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
15-ösnek teljes mértékben igaza van,ez megy a mai világban.
2013. dec. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
de emberek, most eleve a csajok felső 20-25%-ról beszélünk kb. nekünk, fiúknak sem jön be sok lány és eleve nem kezdenénk azzal aki nem tetszik, ilyen az emberi faj, ezért nem kell a lányokat szidni, nem ez volt a célom a kérdéssel.
2013. dec. 16. 17:35
 18/38 anonim ***** válasza:
Kérdező,te nagyon buta vagy akkor.Nekem kb. a lányok 80%-a tetszik külsőre,és mégis ezt látom amit leírt a 15-ös is.Nekem nincsenek akkora igényeim,csak néhány nagyon alapvető.
2013. dec. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
18-as a te intelligenciád inkább nem illetném, aki a "space" gombot sem képes használni, továbbá ez nem "butaság" kérdése, hogy neked kommersz ízlésed van és gyakorlatilag tök mindegy, hogy kivel jársz...
2013. dec. 16. 17:39
 20/38 anonim ***** válasza:

"de emberek, most eleve a csajok felső 20-25%-ról beszélünk kb. nekünk, fiúknak sem jön be sok lány és eleve nem kezdenénk azzal aki nem tetszik,"


Ez részben igaz, de nekem tíz lányból hét tetszik. Szerintem ez jó arány, amit nem tudok elviselni az a kövérség, mert igénytelen. Egy nő esetében meg kb. legyél adonisz különben nem vagy számára ember.

2013. dec. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!