Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek van ennek a...

Szerintetek van ennek a megállapításnak jogalapja, miszerint a csinos (akik megtehetik, hogy válogatnak) 10-en éves csajokat szinte csak a külső érdekli, míg a csinos 20-on éves lányok pedig?

Figyelt kérdés

...akkor állnak veled szóba, ha jól teljesítesz, anyagilag jól állsz és kiemelkedő vagy valamiben?


csak azért kérdem, mert nekem sajnos ez a tapasztalatom, pont a két korosztály fordulóján vagyok és akármelyiknél próbálkozok ezekbe a falakba ütközöm, talán túl jó csajoknál próbálkozom, nem tudom...



2013. dec. 16. 16:26
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
egyébként meg te sem kezdenél ezek szerint a fennmaradó 20%-kal...
2013. dec. 16. 17:40
 22/38 A kérdező kommentje:
ne vedd kérlek sértésnek, de ha a lányok 70%-ánál próbálkozol és ez a tapasztalatod és ők is visszautasítanak, akkor valamit vagy nem jól csinálsz, vagy olyannyira nem tudsz letenni az asztalra semmit, hogy ennek a 70%-nak sem kellesz
2013. dec. 16. 17:46
 23/38 anonim ***** válasza:
A 70% tetszik külsőre! De nekem fontos a belső!
2013. dec. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
70%-ot elnézve rengeteg csúnyácska, de nagyon aranyos, kedves és jólelkű lány van, így nem értelek.
2013. dec. 16. 17:53
 25/38 anonim ***** válasza:

23 éves vagyok, a nők fiatalabb férfival nem állnak össze, tehát a felső határom 23 év, én meg 18 év alattival nem állok össze, mert kicsik és nincs kedvem apuci-anyuci engedélyét kérni.

Tehát le szűkült a kör. Akkor vannak akik nem tetszenek megint szűkül a kör, továbbá kiesnek azok, akiknek van párjuk, és kiesnek azok akiknek liberális a gondolkodásuk.

Nagyon beszűkül a kör.

2013. dec. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
"kiesnek azok akiknek liberális a gondolkodásuk" nem vagy komplett :D
2013. dec. 16. 18:03
 27/38 A kérdező kommentje:
amúgy ez hogy 18 év alatt, már nem azért de egy csaj 1. hirtelen a 18ik szülinapján nagy lesz? 2. a lányok sokkal korábban érnek, mint a fiúk 3. a mai tizenéveseknek már nem kell apuci és anyuci engedélye.
2013. dec. 16. 18:06
 28/38 anonim ***** válasza:
ha valakiről ránézésre megmondod h van-e párja,akkor nagy gourman vagy. És attól h szűkül a kör az arány még megmarad.
2013. dec. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:

"kiesnek azok akiknek liberális a gondolkodásuk" nem vagy komplett :D"


Miért? Mert hányok a "dolce vita" gondolkodástól? Mert úgy gondolom, hogy a közös együttéléshez alkalmazkodás szükséges, nem pedig provokáció és a társadalom értékeinek felborítása? Mert szerintem, egy társadalomban mindenkinek dolgoznia és tanulnia kell, aki képes rá, és aki nem így tesz az a társadalmon élősködő parazita, akinek uránbányában a helye? Mert a család számomra a világon a legfontosabb dolog? Mert szeretem és tisztelem a hazám, és büszke vagyok a magyarságomra? Mert nem tartom jónak drogfogyasztást?


Félreértés ne essék, vannak liberális barátaim, de párnak sohasem kellene egy liberális lány. De szerintem én sem kellenék egy liberális lánynak, mert teljesen más az értékrendünk.

2013. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
mi ez a fideszjobbik kiskáté? ne fárassz már ezekkel a hülyeségekkel minket, ez a téma most nem erről szól
2013. dec. 16. 18:23
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!