Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez másnál is abszolút kizáró...

Ez másnál is abszolút kizáró ok az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy genetikai betegség, a brachidactilia. Az a lényeg, hogyha valakinek ilyen a keze, nemhogy nőként nem tudok rá gondolni, de a közelében sem szívesen vagyok.


[link]


[link]



2013. dec. 11. 15:59
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
17-es teljesen igazad van :)
2013. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 Költőnő? ***** válasza:

tudj olvasni a sorok között, megkaptad a válaszod a kérdésedre.

btw nem az a baj, h Téged ez taszít, mert szíved joga. de az emberek túlnyomó többsége meg joggal tart finnyásnak, mert sztem itt a túlnyomó többségnek kb egyenértékű a kérdés azzal h pl titeket is zavar, ha a srácnak negyvenesnél nagyobb lába van?

Arra is kb 99% azt mondaná, h nem és nem értené, h neked ezzel miért van problémád

2013. dec. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:
Úgy viselkedtek, mintha azt írtam volna, hogy koncentrációs táborba kell küldeni őket. Nem mondtam, hogy verjük és alázzuk meg ezeket az embereket. Csak, hogy én undorodom tőlük, ami magától így van, nem én találtam ki. És a kérdés arra irányul, hogy más is így van-e ezzel.
2013. dec. 11. 16:17
 25/40 anonim ***** válasza:

ha valaki paraszt vkivel akkor nem az a megoldás hogy te is paraszt vagy, hanem elmész a lehető legtávolabb tőle, ezt még az ovisok is tudják -.-

a 17essel egyetértek, te nem tudod milyen az, amikor valakit kicsúfolnak, és nem akarnak vele barátkozni, mert van vmilyen betegsége, amiről ő nem tehet; azt hiszed magadról hogy te több vagy náluk?

az hogy valaki kövér, igénytelen, ronda, az nem egyenlő egy ilyen lényegtelen dologgal, szerintem neked sem az az egyetlen feltétel, hogy szép keze legyen, hanem te is a jó nőkhöz vonzódsz, és te sem ismerkednél egy szemét flegmap*csáväl

2013. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit látok, hogy extra rövid a köröm, és tömzsibb az ujj, mint az átlagos. Nekem semmi problémám nincs a képeken látottakkal.
2013. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
sztem ink. ítélkezz magadban és az ilyen megjegyzéseidet a saját érdekedben ink. ne mond ki.
2013. dec. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:
Azok kedvéért akik nem rendelkeznek az értőolvasás képességével, leírom még egyszer. Senki nem akarja, hogy kicsúfolják és bántsák őket. Én sem. Azt sem mondtam, hogy több vagyok náluk. Ne lássátok bele a saját démonaitokat a kérdésembe.
2013. dec. 11. 16:25
 29/40 anonim ***** válasza:
Minden embernek joga van eldönteni kivel ismerkedik és kivel nem. Az is tény, hogy valaki könnyen talál magának párt és valaki nem.
2013. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
a kérdező egy hülye, bár nem állítja azon valótlanságokat amiket a válaszolók mondtak, de attól még finnyás és hülye... (megnézném, hogyha neki lenne ilyen keze, akkor ekkora tag lenne e ).
2013. dec. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!