Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél mennyire fontos...

Ismerkedésnél mennyire fontos az egzisztencia? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 21:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha nincs munkád és link vagy az nem a legjobb kezdés!
2013. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a nők java részénél - főleg 25 éves kor alatt - még egyáltalán nem döntő ez a dolog. A lényeg, hogy tanulj vagy dolgozz valahol, és látszódjon az, hogy van célod és törekszel a jobbra.


Az én párom konkrétan munkanélküli volt, amikor megismerkedtem és összejöttem vele.

2013. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%
Én nem nézem a nőét, ő nem veszi figyelembe az enyém. Tök jó így ismerkedni, 0 siker. :D
2013. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Normális egzisztenciával rendelkezzen, szóval ne legyen egy Éjjel-nappal Bukarest csóró Lali szint.
2013. dec. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 ASOT ***** válasza:
dolgozzon ne pedig másokon élősködjön ne bújjon a mögé h őt senki sem szereti meg hasonlók, nem érdekel, hogy ha őegy eladó vagy pénztáros mert volt olyan nő aki nem merte elmondani, legyen egy rendezett élete. Keressen annyit h a számláit ki tudja fizetni és meg tudjon élni, nem azt mondom h egyedül meg tudjon élni de a lényeg szerintem érthető.
2013. dec. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

nekem az fontos, hogy az illető önálló életvitelt folytasson, ne a szülei nyakán éljen. ha munkanélküli, akkor aktívan tegyen azért minden nap, hogy legyen munkája, oldja meg.

ha nagyon keveset keres, akkor próbálkozzon állandóan jobban fizető munkát találni.

ne legyen az, hogy egy kávézóba se tudunk beülni.

2013. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Semennyire, a lényeg, hogy jól érezzük magunkat együtt. Akinek fontosabb, hogy kávézóba tudjon járogatni, mint ez, az elég érdekes ember lehet...
2013. dec. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én vagyok a kávézós. előző, jó, lehet, hogy te 14 éves vagy, és mások az elképzeléseid. de én harmincas vagyok, és ha egy harmincas férfi nem tud kifizetni egy kávét, ott súlyos gondok vannak, már az én köreimben. bocsánat,ha valakit ezzel megbántok, de nekem már volt szerencsém olyan férfiakhoz, akik mindent tőlem vártak, holott sosem voltam gazdag. hát ez nem kéne, engem ne használjanak ki, a férfi is dolgozzon. tehát vannak azért határok. ha nem tud tényleg egy kávét kifizetni, mehet nyugodtan hozzád, én nyilván túl felszínes vagyok az ilyen embereknek.
2013. dec. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja, egyébként a saját kávéjáról van szó.
2013. dec. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem, én huszonéves vagyok. Hát nem tudom, szerintem harminc évesen is fontosabbnak fogom tartani, mennyire passzol valakivel a személyiségünk, mint azt, hogy tud-e fizetni egy kávét, vagy sem. (Bár én alapból nem vagyok a kávézóba járogatós típus. Otthon is tudok kávézni és ott még nyugalom is van.) A barátom szegényebb nálam, ha kettőnknek veszek valamit (enni / inni) azt általában én fizetem, ez még nem kihasználás a részéről szerintem. Abba mondjuk nem mennék bele, hogy később úgy éljünk együtt, hogy én dolgozom ő meg nem csinál semmit és mindent én fizetek amit kell és alig marad emiatt pénzem. (Bár ha milliomos lennék akkor miért ne?) Viszont ezzel, hogy veszek ezt-azt nekünk, szerintem nincsen baj.
2013. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!