Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, miért annyira fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért annyira fontos nektek az egzisztencia?

Figyelt kérdés
Tény, hogy aki tehetősebb ebben a mai világban annak a legkönnyebb mindenféle tekintetben. Egyszerűen bármit képes elérni pénzzel az ember. Például ha két srác közül kellenne választani egy nőnek sajnos sok esetben a tehetősebb férfit választanák! Az a baj, hogy még én is valamilyen szinten megértem őket, hogy fontos nekik az anyagi háttér, a biztonság, de akkor mit tegyen egy olyan férfi akinek mindenért meg kell küzdenie? Mindenért megküzd, de egyszerűen esélytelen más férfiak ellen akik megtehetik amit meglehet!
2010. nov. 8. 06:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

nekem ugyan másból áll az egzisztencia, nem pénzből... de az tény hogy sokaknak fontos. úgy általánosságban az egzisztencia férfiassá teszi a férfit, hiszen a np látja, tudja hogy a férfi önmagától a is a talpán áll, és képes úgymond egyedül is leélni az életét. ez a pénzügyi része.

egyébként azért az hogy midnenkinek ez számít nem igaz, nekem az számít hogy a pasi csináljon valamit. Dolgozzon. nem érdekel mit és mennyiért, de ne legyen naplopó mert az kiábrándító. Nem kell hogy kölltsön rám, egy fillért sem én is elmegyek majd dolgozni és megveszem magamnak ami kell, de ne lustálkodjon :)

2010. nov. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább az a fontos, hogy dolgozzon.Ezt nem úgy értem, hogy tartson el.Hanem, hogy ne egy semmire kellő legyen.Szóval, hogy feltalálja magát a világban.
2010. nov. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen azért nem merek ismerkedni lányokkal, mert bár szeretnék dolgozni, már régóta nem tudok elhelyezkedni.
2010. nov. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nekem az is elég ha jóképű, nem kell hogy pénze legyen.
2010. nov. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Az számít, hogy küzdjön és soha ne adja fel. Ha nincs munka, akkor majd talál. De az elfogadhatatlan, hogy otthon üljön és semmit ne csináljon.

Sokaknak számít a pénz, nekem is, de családom példájából megtanultam, hogy kevés pénzből is lehet várat építeni. Ők fiatalon jöttek össze, szegények voltak, ám mostanra nagyon jól élünk. Az egész csak az akaraton múlik, semmi máson.

Az meg a másik, hogy Magyarországon ugyan hány gazdag huszonéves pasi van? Szerintem nem túl sok. Képtelenség, hogy minden lány aranykalitkába kerüljön. :D

2010. nov. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
És még annyit hozzátennék, hogyha valakibe beleszeretek, akkor nem a pénztárcáját nézem.
2010. nov. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
És aki se nem gazdag, se nem jóképű, az így járt?
2010. nov. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

*aki tehetősebb ebben a mai világban annak a legkönnyebb mindenféle tekintetben


Legkönnyebb? Téged mi akadályoz meg abban, hogy tanulj és tehetős legyél? Más tollával ékeskedni könnyű, a csajok többségét nem érdekli apuci pénze, de ha a pasi törekvő és sokmindent képes elérni, az már inkább. Senkinek sem hullanak az ölébe az eredmények, csak van, aki megküzd értük, van, aki meg azon siránkozik, hogy másnak könnyebb. Lósz*rt könnyebb.

2010. nov. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Előző, ugye te se gondolod komolyan, h az a tehetős, aki tanul? Magyarországon egy bizonyos szinten túl kizárólag lopásból, csalásból v lottóötösből lehet meggazdagodni.
2010. nov. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
"És aki se nem gazdag, se nem jóképű, az így járt?" - Hát ja... Tapasztalat.
2010. nov. 8. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!