Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél mennyire fontos...

Ismerkedésnél mennyire fontos az egzisztencia? Csak őszintén!

Figyelt kérdés

2013. dec. 10. 21:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Csövesekkel senki nem ismerkedik szívesen.
2013. dec. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
41%
természetesen mindenkinek fontos, hogy passzoljon a másik személyisége az övéhez. de mivel én szívesen járok el mindenfelé, aktív életet élek, engem idegesít, ha a másik ember ebben nem tud partner lenni, és tőlem várja, hogy enni vegyek neki, satöbbi. ez a tehetetlenség, vagy nem tudom, minek nevezzem, nekem egy olyan személyiségjegy, ami egyszerűen elborzaszt, nem fér bele és kész. egy férfi legyen férfi, ne én legyek férfibb mint ő. nem hiszem egyébként, hogy túl sokat várnék el. kocsit, lakást, stb. nem várok. bundákat, gyémántokat nem kell nekem venni. de igenis el akarok járkálni otthonról, nem otthon akarok kuksolni és kávét főzni. sőt, utazni is akarok. hohó!
2013. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolom, hogy a kávé-példa egyébként tökéletes volt, a válaszoló nem arra akart célozni, hogy fontosabb s meghívás, mint a személyiség, hanem arra, hogy ha egy férfi 30-32 éves korára annyi egzisztenciát nem képes kiépíteni magának, hogy egy italra meghívja a kiszemelt nőt, azzal hosszú távon igazából nem lehet mit kezdeni.


Én pont ezért írtam azt, hogy kb. 25 felett szerintem a többségnek nem számít, utána kezd képbe jönni az, hogy ha az ember családot és közös jövőt szeretne, ahhoz igenis szükség van arra hogy mindkét félnek meglegyen az anyagi háttere, főleg abból kiindulva, hogy általában a férfiaknak kell jobban kivenni magukat a család fenntartásából, amíg az anyuka otthon van a gyerekekkel.


Az, hogy valaki 30 évesen egy kávét nem engedhet meg magának.... nos érted, azzal nem lehet tervezni. Mert vagy minimálbért keres milliónyi hitellel a nyakán, vagy munkája sincs (és annyi esze sem volt, hogy jobb időkben tartalékoljon), de még annyira sem volt képes a kezébe venni a sorsát, hogy külföldön keressen boldogulást, ha itt nem megy.


A lényeg tehát az, hogy senkinek nem kell milliomosnak lenni, de bizonyos kor felett már kell egy egzisztencia ahhoz, hogy tovább lehessen lépni az életben. Mert a semmiből nem lehet megélni.

2013. dec. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Szükséges de nem elégséges feltétel..én eddig olyanokkal jártam akiknek volt mit a tejbe aprítaniuk..de mind sóher, egoista pöcs volt..és nem voltak családcentrikusak sem..és nagy nőcsábászok voltak. Egyik a másik után ..
2023. júl. 24. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Ez a típus rendelkezik egzisztenciával az igaz ..de mindent magára költ..mert önző nárcisztikus.
2023. júl. 24. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!