Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez másnál is abszolút kizáró...

Ez másnál is abszolút kizáró ok az ismerkedésnél?

Figyelt kérdés

Van egy genetikai betegség, a brachidactilia. Az a lényeg, hogyha valakinek ilyen a keze, nemhogy nőként nem tudok rá gondolni, de a közelében sem szívesen vagyok.


[link]


[link]



2013. dec. 11. 15:59
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
szánalmas ha valaki emiatt nem ismer meg valakit. -.- ennél vannak sokkal nagyobb problémák is az életben. #5-ös voltam
2013. dec. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen lány osztálytársam, elég undorító volt a keze.

Egyébként meg Megan Foxnak is ilyen ujjai vannak, mégis mindenki őt isteníti, és bombanőnek tartják :)

2013. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
elirtam bocs. ujra #5-ös Pont jól mondod ugyanis bisex vagyok Gratulálok ezt eltaláltad (Y)
2013. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Miért lenne szánalmas, ha nem akarok olyat megismerni, akitől hányingerem lesz? (Nem csak mint kifejezést mondom ezt, hanem szó szerint.)
2013. dec. 11. 16:09
 15/40 anonim ***** válasza:
amúgy meg hogyha ide teszel fel egy értelmetlen kérdést akkor legalább ne legyél arrogáns minden hozzászólóval, igazuk volt, finnyás vagy, és az akit nem érdekel az ilyen, az nem igénytelen hanem normális és értelmes, biztos te is sok nőt utasitasz majd vissza emiatt, és köztük sok olyan lesz, aki jó nő, és minden megvan benne amit keresel, csak a keze ronda...
2013. dec. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
5-ös. Akkor mondon azt, hogy nem akarsz megismerni, egy ronda, 160 kilós, pattanásos, púpos, büdös szájú, fogatlan embert, csak azért mert így néz ki? Ennyi erővel ez is szánalmas.
2013. dec. 11. 16:12
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
NEM azzal van baj, hogy nem akarsz megismerkedni olyannal, aki nem jön be. hanem azzal, hogy nyíltan ócsárolsz betegen született embereket "a közelében sem szívesen vagyok." majd ha betegen születik a gyereked, és minden nap bőgve jön haza a suliból, mert a hozzád hasonló majmok halálra szekálják, megérted, mi az ábra.
2013. dec. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Csak annyira vagyok paraszt mindenkivel, amennyire ők is.

Amúgy én sem tehetek erről, hogy ez kialakult nálam, nem választottam, hanem így van. Bár természetesen, nem is szeretném megváltoztatni.

2013. dec. 11. 16:13
 19/40 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, mit kéne ezen látni.
2013. dec. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
az a szánalmas hogy egy genetikai hibájábol adódóan itélkezel. de lehet hogy belsőleg meg életed párját látnád benne de te esélyt se adsz neki. én pl mindenkinek ski meg akar ismerni adok annyi esélyt h minimálisan megismerjen.lehet az fiú/ lány , beteg / egészséges , szép/csúnya ..... A KÜLSŐ NEM MINDEN
2013. dec. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!