Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok, csalódott...

Szerelmes vagyok, csalódott vagyok, nem akarok komolyat. Miért hallom ezt minden lánytól mostanában?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet tisztán megmondani, hogy ne haragudj nincs esélyed nálam. Nem értem ezt. Már-már az a kép van bennem, hogy egyetlen lány sme akar senkit, mert a fent leírt okok. reménytelen szerelem, jó msot egyedül, álljak be a többi 10 kérő közé, meg nem bízom a férfiakban, nem kell senki.

Itt most nem 1-2 lányról, meg kapifába fejelésről beszélek.

idestova 4 hónapja űzöm, hajtom a lányokat, mind neten, mind élőbe. Nem vagyok csúnya gyerek, de azért bradd pitt sem. Kivétel nélkül, minden lánynál ez volt a válasz.

Soha egyiknél sme kérdeztem rá direktbe erre...vagy kiderült egy beszélgetésből, vagy csak szimplán kikövetkeztettem.

A környezetemben senki nem érti, miért nincsen csajom, hiszen jófej, vicces, "sármos" (kinek mi) pasi vagyok.

Azonban magamban ezt már egyre kevésbé hiszem el..hiszen minen korosztályba 16-tól 23 ig csak falba ütközök.

Önbizalmam ezek után csoda hogy sehol sincs?

pedig a lányok mindig azt veszik észre leghamarabb....:/

Fogalmam sincs, ohgy mit csináljak másképp, vagy éppen semmit?! és várjam a "sors kezét"?

lehangolt vagyok, kedvetlen, boldogtalan.

Csak szexkapcsolat lehetne, de nem akarok, nincs rá szükségem!

23/F



2013. dec. 5. 19:21
1 2 3 4 5
 31/47 Költőnő? ***** válasza:

nem skacok. Higgyétek el, h ez emberfüggő. Én több ilyet kifogtam az ellenkező nemből, mint szerettem volna. Legalább annyira meggyötörtek, mint benneteket a sokat átkozott "bonyolult" nők.

Egyébként megnézném, - és tényleg nem bántásképp - h mit kezdenétek egy olyan lánnyal, aki egyszerű, mint a faék. Ahogy itt olvaslak benneteket, látok értékeket, nem hinném, h hosszú távon egy - a szó pejoratív értelmében - egyszerű lánnyal tudnátok mit kezdeni.

2013. dec. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/47 LeftBehind ***** válasza:
Az "értékekkel" tudod hova mehetek. 20 évesen ott tartok hogy vonzó se voltam senki szemébe. Se randi,se csók,se szex SEMMI! Lassan ott tartok hogy ha le tudja betűzni a nevét akkor már jó.
2013. dec. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 Költőnő? ***** válasza:

én meg 18 éves koromig voltam így, h mindig volt szebb, okosabb, népszerűbb, jobb. Sose vettek észre, kinevettek.

És? Akkor mi van?

itt a bizonyíték, h tud változni a dolog és h van a másik nemben olyan, akinek a "béna kis béka" kell. Én sem hittem volna, aszt mégis rámcáfolt az élet.

2013. dec. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 LeftBehind ***** válasza:
Azért van egy enyhe rés köztünk. Javíts ki ha tévednék de te nem sűrűn kezdeményeztél,csak remélted hogy majd valaki fog nálad próbálkozni. Én viszont mentem mint egy idióta,végső elkeseredésemben két fesztiválon két hét alatt legalább 100 csajhoz mentem oda. És tudod mi a legrosszabb? Egyik se mondta el hogy mégis mi a baj velem. Volt amelyik kiröhögött,volt amelyik lehordott mindennek,volt amelyik ködösített amíg én rá nem jöttem mivan de egyiknek se volt pofája a szemembe mondani hogy miért nem!
2013. dec. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 Költőnő? ***** válasza:

de bizony, volt hogy.

no de ez mindegy is.

biztos nem én vagyok az első, aki ezt mondja (de mivel magamon tapasztaltam egész életemben az igazságát,leírom), minél inkább akarod, annál inkább elkerül. Ez kb az én életemben mindenre igaz. Szal tudom nehéz, de próbáld meg elengedni az "akarom", "szeretném" érzést és menni fog. Különben hányszor láttunk már olyat, h egy kevésbé előnyös külsejű srácnak is volt (néha nem is akármilyen) bnője. Vmivel ők is csajoznak, nem? Meg ha csak a bombanőknek jár pasi, akkor bennem anno mit látott meg az exem? Érted mire akarok kilukadni?

2013. dec. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 LeftBehind ***** válasza:
Szabad megkérdeznem,hogy tudsz nem gondolni valamire amit már szinte mindennél jobban akarsz a világon?
2013. dec. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 Költőnő? ***** válasza:

meg kellett tanulnom. Muszáj volt. Kínkeservesen sikerült. Boldogabb vagyok azóta. Könnyebben megértek/elfogadok/elengedek dolgokat azóta. Könnyebben veszem a dolgokat azóta.

Összességében szabadabban élek azóta.

2013. dec. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/47 LeftBehind ***** válasza:
Ezzel most nem lettem előrébb. Nekem minimum egy teljes agymosás vagy hipnózis kéne hogy ne gondoljak rá.
2013. dec. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 LeftBehind ***** válasza:
Amúgy meg 18 kezdett el zavarni a dolog és kb fél éve kattantam be teljesen. Te bőven a szerencsés kategóriába tartozol,hogy 18 éves korodra lett valakid.
2013. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 Költőnő? ***** válasza:

olvasgass önismereti könyveket

nem tudok segíteni igazán, mert ez mknél másképp működik, mkinél máshol a kulcs.

Ami talán segítség lehet, h lásd; Van kiút ebből az egészből.

2013. dec. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!