Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerelmes vagyok, csalódott...

Szerelmes vagyok, csalódott vagyok, nem akarok komolyat. Miért hallom ezt minden lánytól mostanában?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet tisztán megmondani, hogy ne haragudj nincs esélyed nálam. Nem értem ezt. Már-már az a kép van bennem, hogy egyetlen lány sme akar senkit, mert a fent leírt okok. reménytelen szerelem, jó msot egyedül, álljak be a többi 10 kérő közé, meg nem bízom a férfiakban, nem kell senki.

Itt most nem 1-2 lányról, meg kapifába fejelésről beszélek.

idestova 4 hónapja űzöm, hajtom a lányokat, mind neten, mind élőbe. Nem vagyok csúnya gyerek, de azért bradd pitt sem. Kivétel nélkül, minden lánynál ez volt a válasz.

Soha egyiknél sme kérdeztem rá direktbe erre...vagy kiderült egy beszélgetésből, vagy csak szimplán kikövetkeztettem.

A környezetemben senki nem érti, miért nincsen csajom, hiszen jófej, vicces, "sármos" (kinek mi) pasi vagyok.

Azonban magamban ezt már egyre kevésbé hiszem el..hiszen minen korosztályba 16-tól 23 ig csak falba ütközök.

Önbizalmam ezek után csoda hogy sehol sincs?

pedig a lányok mindig azt veszik észre leghamarabb....:/

Fogalmam sincs, ohgy mit csináljak másképp, vagy éppen semmit?! és várjam a "sors kezét"?

lehangolt vagyok, kedvetlen, boldogtalan.

Csak szexkapcsolat lehetne, de nem akarok, nincs rá szükségem!

23/F



2013. dec. 5. 19:21
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Azért mondják ezt mert félnek a kapcsolatoktól.
2013. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:

Az őszinteség túl egyszerű lenne :)

Aki meg már 3-4-5 x is csalódott ot a lányban is hiba van csak sose ismerné be. Mert a fiúk mindig szemetek. :)

2013. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:

"4 hónapja űzöm, hajtom a lányokat, mind neten, mind élőbe"


Pont azért. Nem kell nekik komoly kapcsolatra olyan férfi, aki ennyi vasat tart a tűzbe.

2013. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 QueenRavenna ***** válasza:
Jó lerázó szöveg.
2013. dec. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 A kérdező kommentje:

jaaa és az nem számít, meg senkit sem érdekel, hogy én hányszor csalódtam lányokban, és nem véletlen tartok itt lelkileg most, ez si egy lánynak köszönhető!

Ez senkit sme érdekel ,hisz a fiúknak nincs lelke, szemetek, csak megdugni akarnak.

ha ez ígyvan, akkor én is könyveljem msot el az összes lány ribinek?!

2013. dec. 5. 19:25
 6/47 A kérdező kommentje:

ennyi vasat?! kezdjük ott, hogy a lányok egymástól függetlenek, és szinte nem is ismerik a másikat.

az hogy ismerkedem, basszus...hát valahogy mégis kell nem?! vagy szabály van hogy egyszerre csak egyetlen lánnyal szabad beszélni?

természetesen ha lett volna olyan aki komolyan gondolja, nyilvánvaloan nem folytattam volna az ismerkedést.

2013. dec. 5. 19:27
 7/47 Költőnő? ***** válasza:
mert nem olyan régen szerettünk vkit, aki nagyon összetörte a szívünk/bizalmunk és még nem állunk rá készen, h újra bízzunk/szeressünk.
2013. dec. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
ravenna, sajnos veled kell egyetértsek, mert én is így látom..:/
2013. dec. 5. 19:30
 9/47 anonim ***** válasza:
100%

a kérdésedben van egy kis válaszmorzsa


A kapcsolatot akarod nem pedig a konkrét nőt. Mégis mitől érezné magát különlegesnek ilyenkor egy nő?

2013. dec. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
gondolom te se éreznéd jól magad, ha látnád a csajon, hogy meg van őrülve, hogy legyen valakije aki tetszik neki, mert egy kapcsolathoz ez édeskevés, a kapcsolatfüggő emberek vannak így
2013. dec. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!