Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért változott ekkorát az...

Miért változott ekkorát az értékrend?

Figyelt kérdés

Őszintén mi történt?

10 éve még nem az számított , hogy mekkora Páwa vagy Raj,nem az , hogy mennyi FB ismerősöd van.

Mi változott meg ennyire?

Persze régen is megvoltak a hasonló értékek (milyen gazdag , mennyire befolyásos) de ennél azért még mindig sokkal jobb.

Hova tűntek az erények? Kedvesség,Törődés,Hűség

Miért vágyik a lányok 80% arra hogy egy hűtlen fiú megdugja őket majd félredobja mint egy papírzsepit répázás után?


De itt igazán nem is a lányokkal van a gond hanem velünk a fiúkkal.Az a baj , hogy nagyon kevés fiúnak vannak elvei a lányokkal kapcsolatban. És nem mondom , hogy nincs olyan akinek ne lennének elve mert igenis vannak... sőt ismerek is párat.De pl. a legjobb barátomnak a nők terén nincsenek elvei. Sokszor nem értünk egyet a lány kérdésekben. Pl. Ha felajánlaná egy idegen csaj , hogy megdughatja :

-Ő gondolkodás nélkül elfogadná(ha jól néz ki)

-Én nemhogy nem fogadom el de nem is lenne hozzá bátorságom.

És egyre több az ilyen gondolkodású fiú.

A lányok pedig 1-2 ilyen alakom után (kihasználás) nem bíznak meg a rendes fiúkban sem és jön a "Minden fiú egyforma"

Nem irigységről van szó pusztán nem értem miért ér ma többet a sok FB ismerős mint pl: kedvesség,intelligencia.


De a másik nem is elindult egy ilyen úton.

Pl: Szűzk*rvák , Fb pics*k , Kacsacsőrűek stb...

És az a baj hogy rájuk van igény mert könnyű őket megszerezni.

Ma már többet ér az hogy IPhone meg csili-vili ruha 0 személyiséggel és 20-as IQ-val mint az , hogy

pl: Tud főzni , Okos , Őszinte


Én bevallom egy tipikus fiú vagyok akit a gyomránál lehet megfogni és az okos szerény lányok iránt vonzódik.

pl: Nálam az 5-ös lista ebből áll

1.Legyen okos és őszinte.

2.Legyen szerény , de mégis büszke arra amit elér.

3.Értse a viccet és vágjon is vissza ha tud.

4.Legyen hűséges , becsületes és fogadjon el olyannak amilyen vagyok.

5. A LEGFONTOSABB - TUDJON FŐZNI !!!!

(És ez ne a tükörtojásban és a zacskós levesben merüljön ki)


Nektek mi erről a véleményetek?

Miért változott ennyit miden?



2013. dec. 1. 21:48
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Ma is különböző értékrenddel bírnak a különböző emberek, és ez régen is így volt.

Pl anyukám régen 13 (!!!) éves korától bulizott, stb, mégis voltak családcentikusabb gondolkodású ismerősei, és ő is megváltozott azóta természetesen. (persze vannak olyanok is, akik örök életükben ilyenek maradnak...)

De pl az sem jó, hogy te meg aközött nem látod a fokozatokat, hogy valaki egy r.banc/páwa/stb és hogy pl nem szeretne családot/nem akar-szeret főzni, stb.

Szerintem mindenki élje úgy az életét, ahogy az neki megfelel, felesleges megjátszani magunkat, amiatt válnak el sokszor a 10-20-30 éve házasok, élettársak.

Amúgy vannak még klasszikus női-férfi szerepet kedvelő nők és férfiak, max nem a diszkókban kellene keresni őket.

2014. júl. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Én hasonló nő vagyok, hozzád hasonlót férfit keresek. Vannak ám még a mai világban is ilyenek szerencsére. :). De bocsi, főzni nem vagyok hajlandó megtanulni, időpocsékolás és semmi élvezet sincs benne számomra.
2014. júl. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Learned helplessnes - Tanult tehetetlenség
2014. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:

En 13 eves vagyok, es nem arra vagyom, hogy egy verbeli taho kihasznaljon, majd a porba dobjon. Valtozik a Vilag s vele minden. Mindig lesznek, akik az ujitasok ellen- es akik mellette partolnak.

Szanalmas, hogy mi ma az igeny: csocs meg segg van, de esz nem, az mar az ideal... ami pedig mas emberben belul porosodik, az semmit nem szamit.

Szar a Vilag, ez van...

2014. aug. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Én jól főzök és szeretem is, de a hányinger elfog a gondolatra hogy a pasim rám testálja a házimunkát álljak szépen a konyhában mert neki finom ebéd kell ő meg ül és vár hogy szolgálják ki. Komoly munkám van, a háztartásban egy hónap után becsavarodnék. Megcsinálom amit muszáj, de senki ne nézzen háztartási robotgépnek. Ha nem erre értetted kérdező úgy bocsi.


Nem érdekelnek a csini ruhák a technikai cuccok igen, de olyan szinten hogy karban tudjam tartani a kocsim meg a gépem, az hogy melyik pasinak milyen a telefonja vagy autója nem izgat különösebben. Tanultam dolgozom, mozgok élem az életem elvagyok a barátaimmal, a könyveimmel meg a kül. Pc játékokkal. Fb meg skype a külföldi barátokkal való kapcsolattartásra van. Én felépítem az életem, büszke vagyok arra amit eddig elértem, de nem fogom játszani a szerényet és kedvesnek se születtem, sem aranyos megvédendő kislánynak és nem áll szándékomban megjátszani, hogy a pasi férfinak érezhesse magát.


Az emberek különböznek, mindig lesz aki beáll a sorba és mindig lesz olyan aki a saját útját járja. A te dolog annyi hogy megtaláld azt aki megfelel neked. ha csak a fent említetteket veszed észre az a te hibád, van más is bőven.

2014. aug. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!