Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért változott ekkorát az...

Miért változott ekkorát az értékrend?

Figyelt kérdés

Őszintén mi történt?

10 éve még nem az számított , hogy mekkora Páwa vagy Raj,nem az , hogy mennyi FB ismerősöd van.

Mi változott meg ennyire?

Persze régen is megvoltak a hasonló értékek (milyen gazdag , mennyire befolyásos) de ennél azért még mindig sokkal jobb.

Hova tűntek az erények? Kedvesség,Törődés,Hűség

Miért vágyik a lányok 80% arra hogy egy hűtlen fiú megdugja őket majd félredobja mint egy papírzsepit répázás után?


De itt igazán nem is a lányokkal van a gond hanem velünk a fiúkkal.Az a baj , hogy nagyon kevés fiúnak vannak elvei a lányokkal kapcsolatban. És nem mondom , hogy nincs olyan akinek ne lennének elve mert igenis vannak... sőt ismerek is párat.De pl. a legjobb barátomnak a nők terén nincsenek elvei. Sokszor nem értünk egyet a lány kérdésekben. Pl. Ha felajánlaná egy idegen csaj , hogy megdughatja :

-Ő gondolkodás nélkül elfogadná(ha jól néz ki)

-Én nemhogy nem fogadom el de nem is lenne hozzá bátorságom.

És egyre több az ilyen gondolkodású fiú.

A lányok pedig 1-2 ilyen alakom után (kihasználás) nem bíznak meg a rendes fiúkban sem és jön a "Minden fiú egyforma"

Nem irigységről van szó pusztán nem értem miért ér ma többet a sok FB ismerős mint pl: kedvesség,intelligencia.


De a másik nem is elindult egy ilyen úton.

Pl: Szűzk*rvák , Fb pics*k , Kacsacsőrűek stb...

És az a baj hogy rájuk van igény mert könnyű őket megszerezni.

Ma már többet ér az hogy IPhone meg csili-vili ruha 0 személyiséggel és 20-as IQ-val mint az , hogy

pl: Tud főzni , Okos , Őszinte


Én bevallom egy tipikus fiú vagyok akit a gyomránál lehet megfogni és az okos szerény lányok iránt vonzódik.

pl: Nálam az 5-ös lista ebből áll

1.Legyen okos és őszinte.

2.Legyen szerény , de mégis büszke arra amit elér.

3.Értse a viccet és vágjon is vissza ha tud.

4.Legyen hűséges , becsületes és fogadjon el olyannak amilyen vagyok.

5. A LEGFONTOSABB - TUDJON FŐZNI !!!!

(És ez ne a tükörtojásban és a zacskós levesben merüljön ki)


Nektek mi erről a véleményetek?

Miért változott ennyit miden?



2013. dec. 1. 21:48
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
91%

Milyen kár, hogy a régi jó dolgokból nem maradt semmi.

Emlékszem volt idő, mikor még ha földesúr voltam, megvehettem a jobbágyaim szűz lányát. Mikor még nem néztek ki azért, ha meglett korom ellenére 12 éves lányt vettem nőül.

A régi szép idők, mikor még a nőnek egyedül főzni volt esélye megtanulni, és szaktudás hiányában a férjurával kellett leélnie mindenképp az életét.


Mi lesz a világból?

2013. dec. 29. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy van még olyan fiú, aki ezeket az értékeket helyezi előtérbe egy lánynál. :)
2013. dec. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
#21 :'D ez feldobta a napom.
2013. dec. 29. 12:39
 24/45 anonim ***** válasza:
85%
Globális elbutulás van, és ezért. Én most 28 vagyok, és nem lennék a mostani tinik helyében se szívesen. Kemény világ van. Én leszarom, és piálok :) Ha logikusan belegondolok, ide inkább nem akarok utódot gyártani. Fos lesz egyedül megöregedni, ez tény, de nagyon önző dolog lenne gyereket gyártani ebbe a világba (részemről), mert csak szopna.
2014. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát mert butulnak az emberek,és nézd meg az állam folyamatosan veszi el a felsőoktatásból a több száz milliókat,és ez bizony látszik is.Egyre kevesebben jutnak be,egyre kevesebb juthat magasabb szintű oktatáshoz.

A másik az értékrendek kérdése,hát a mai tizen- és huszonévesek többségének fogalmuk nincsen mit jelent ez a szó egyáltalán.Nem tudják mit kellene szem előtt tartani,mert nem foglalkoznak velük a szüleik sem,másoktól meg általában nem a jót szokták ellesni.És ez bizony szomorú.Én 22 éves vagyok,és a mai fiatalok között nem találok komoly kapcsolatra lányt,hiába kutatom 7 éve.

Ezáltal nem is volt még nagyon kapcsolatom,mert én nem fogom elnézni azokat a dolgokat,amiket a mai fiatalok többsége leművel.Szánalmas amit csinálnak,és vicc.

Egyetértek veled kérdező,nekem is hasonló "elvárásaim" vannak az adott hölgyekhez.Ez az 5 pont elég jó. :)

Csak ilyet szinte alig lehet találni,és ha találsz is akkor tuti foglalt.

Már én is kezdem feladni ezt az egészet,mert minek törjem magam,ha az eredménye úgyis ugyanaz lesz.Az értelmes és normális embereket egyszerűen nem tudják értékelni,nekik a buta bunkók kellenek.A kivételek meg bújjanak már elő,mert sehol nem lehet találni őket... :)

2014. febr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

A szülők hibája az egész.

Én nem vagyok ilyen,a barátaim sem ilyenek,mert engem és őket is normálisan nevelték.És aki így nőtt fel,az kerülhet akármilyen romlott társaságba,nem fog szembemenni az értékrendjével,ahhoz valami nagyon komoly dolognak kell történnie.

Viszont akiknek a szülei is így viselkednek,főleg a gazdagabb,sikeres szülők,azoktól a gyerekek is ezt fogják ellesni.Csak mivel nem a te korosztályod,nem is szentelsz akkora figyelmet a viselkedésüknek és nem is töltesz velük annyi időt.De a legtöbb bunkó,másokat lenéző ember a 30-40 éves korosztály között van ma.

Lehet a gyerekeket és a médiát okolni és megbélyegezni,de ez óriási tévedés.

Egy ember lelkivilágáért egyes egyedül a szülők felelnek.

Ajánlom figyelmedbe:

http://www.youtube.com/watch?v=-Lm6bVzdp-Y

2014. febr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
Jajj dehogyis nem szamitottak ezek 10 évvel ezelott. ugyanez volt csak nem facebookkal. Akkor is voltak mar mobilok de nem voltak okostelefonok. lehetett veluk ugyanugy menozni. a fiatalok akkor is eljartak szorakozni es hasonloan viselkedtek...
2014. febr. 21. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 David_5515 válasza:
én is már tulajdonképpen undorodom a sok páwa gyerektől......persze vannak olyanok, akiknek csak tetszik haj stílus de a férfiak 85-90%-a ilyen....nekem az a mázlim hogy megtaláltam azt a lányt, akit kerestem, és megfelel annak az 5 igénynek amit te írtál.....türelem rózsát terem......csak nem 3-4 ÉVIG vártam a megfelelő alkalomra, mellesleg az osztálytársam volt....
2014. márc. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem normálisak az elvárásaid, kivéve, h feltétlen tudjon főzni. Én pl szeretek sütni főzni (emiatt már cikiztek is ki korombeli lányok), de csak akkor, ha ezt magamtól teszem, ha pl. elvárják akkor oda az étel készítésének öröme, és csak görcsölés lesz belőle, meg megfelelni vágyás, hogy ízlik e a majd meg ilyenek...


Az, hogy sajna sok pasinak nem kellenek a nem egy éjszaka után lábukat széttevő nők, eléggé gáz, de az meg még inkább, hogy emiatt sok nő inkább megváltozik, és tipikus partir*banc lesz. csak hogy egyáltalán pasihoz jusson, és oda az erkölcsi tartása, egy éjszakás csajnak adja magát a buliban.. Szóval az hogy sok csaj ilyen könnyen adja magát nyilván azért is van, mert erre van igény a pasik és már sajnos a csajk részéről is. Persze lehet, hogy előbb volt a ribicsaj és utána ehhez alkalmazkodtak, kényelmesedtek a pasik, hogy már nem tepernek a normálisabb nőkért?


DE a lényeg, mindkét nemnek fel van adva a lecke, mert ugye a normálisabb csajok nem kapósak annyira, mert nem kacérkodnak, nem kelletik magukat folyton, sőt inkább visszahúzódóbbak eleinte az ismerkedésnél, pasiknál ez nem tudom hogy van, hogy viselkedik akinek azért van tartása, de az tuti, hogy normális pasi+ normális csaj kombinációja elég ritkán jön össze, pont amiatt mert az egyik azt hiszi a másikról, hogy nem érdekli őt, mert nem kelleti magát úgy, mint a többség.... a szóval értitek mit akarok mondani


Ha rosszul látom a dolgokat, szóljatok, csak én ezt így tapasztaltam eddig.


23/N

2014. ápr. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%

A egész alapja az, hogy a társadalom tömegének megnőtt az egocentrikussága. Ezért, gyakorlatilag mindenki egyedinek érzi magát, ám voltaképp azonos egyéniséggel bírnak. Az egyén háborút kell hogy vívjon az ilyenekkel. Ha megtorpansz olyanná válsz mint ők. Sokan jobban szeretnek egy társaság része lenni, mint saját egyéniségük szépségeit kihasználni. A tudatlan, pillanatista, egocentrikus társadalom tagok, tömegek, evolúciós zsákutcák, könnyen bánthatják az egyén lelkét, nem feltétlenül közvetlen kapcsolattal. Ezért bujdosik el az egyén, ezért ritka a lány aki megfelel az értékrendednek kérdező. Vannak ilyen lányok, csak kevesen, mert sokan a barátok, média, tömeg társadalom miatt beolvaztódtak. Én is elvárnám ezt egy nőtől, de sajnos ez van, ebbe bele kell nyugodni. A gondolkodó ember faja, halálra van ítélve. Csupán évszázadok kérdése, és az értékrendünk, viselkedésünk azonos lesz az állatokéval. Ez kinek jó? A tömegesítő manipulátoroknak.


Én is hasonló cipőben járok, nem vagy egyedül. Szégyen, hogy az ember lelki sérelmeken kell keresztül Menjen ahhoz, hogy tudjon viselkedni, élni, szeretni, gondolkodni. Van még egy szikrányi remény az emberiségben.

Én bizakodok, hogy találok egy értelmes lányt, remélem te is sikerrel jársz majd, és mindannyian, kik nem állnak be a sorba.


16/f

2014. ápr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!