Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért változott ekkorát az...

Miért változott ekkorát az értékrend?

Figyelt kérdés

Őszintén mi történt?

10 éve még nem az számított , hogy mekkora Páwa vagy Raj,nem az , hogy mennyi FB ismerősöd van.

Mi változott meg ennyire?

Persze régen is megvoltak a hasonló értékek (milyen gazdag , mennyire befolyásos) de ennél azért még mindig sokkal jobb.

Hova tűntek az erények? Kedvesség,Törődés,Hűség

Miért vágyik a lányok 80% arra hogy egy hűtlen fiú megdugja őket majd félredobja mint egy papírzsepit répázás után?


De itt igazán nem is a lányokkal van a gond hanem velünk a fiúkkal.Az a baj , hogy nagyon kevés fiúnak vannak elvei a lányokkal kapcsolatban. És nem mondom , hogy nincs olyan akinek ne lennének elve mert igenis vannak... sőt ismerek is párat.De pl. a legjobb barátomnak a nők terén nincsenek elvei. Sokszor nem értünk egyet a lány kérdésekben. Pl. Ha felajánlaná egy idegen csaj , hogy megdughatja :

-Ő gondolkodás nélkül elfogadná(ha jól néz ki)

-Én nemhogy nem fogadom el de nem is lenne hozzá bátorságom.

És egyre több az ilyen gondolkodású fiú.

A lányok pedig 1-2 ilyen alakom után (kihasználás) nem bíznak meg a rendes fiúkban sem és jön a "Minden fiú egyforma"

Nem irigységről van szó pusztán nem értem miért ér ma többet a sok FB ismerős mint pl: kedvesség,intelligencia.


De a másik nem is elindult egy ilyen úton.

Pl: Szűzk*rvák , Fb pics*k , Kacsacsőrűek stb...

És az a baj hogy rájuk van igény mert könnyű őket megszerezni.

Ma már többet ér az hogy IPhone meg csili-vili ruha 0 személyiséggel és 20-as IQ-val mint az , hogy

pl: Tud főzni , Okos , Őszinte


Én bevallom egy tipikus fiú vagyok akit a gyomránál lehet megfogni és az okos szerény lányok iránt vonzódik.

pl: Nálam az 5-ös lista ebből áll

1.Legyen okos és őszinte.

2.Legyen szerény , de mégis büszke arra amit elér.

3.Értse a viccet és vágjon is vissza ha tud.

4.Legyen hűséges , becsületes és fogadjon el olyannak amilyen vagyok.

5. A LEGFONTOSABB - TUDJON FŐZNI !!!!

(És ez ne a tükörtojásban és a zacskós levesben merüljön ki)


Nektek mi erről a véleményetek?

Miért változott ennyit miden?



2013. dec. 1. 21:48
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
80%
Én 24 éves fiú vagyok. Nem várok már semmit a nőktől. Már a család sem az álmom, mivel a nőktől képtelenség ilyesmit várni. Csak szeretnék nyugalomban lenni, és kivárni szépen, hogy mikor csalnak meg. Egész kapcsolatban arra készítem fel magam, hogy ne fájjon, ha lelép.
2013. dec. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
93%

Nem hinném hogy így meglehetne mondani hogy a nők vagy a férfiak a hibásak. Egyszerű, a társadalom az. A férfiak is változnak ugyanúgy a nőktől ugyanúgy vannak a nők között is olyan mint a férfiak.


Ahogy írtad régen a befolyásosság volt a lényeg. Most is az csak a 21. századi formáját látod. A média árasztja a jólétet a fiatalság meg próbálja leutánozni ezt. A rossz példa a bulizós, drogozós, gazdak p*csák és befutott páwa k*csögök. Ez sajna ilyen, ennél még csak rosszabb lesz, hanyatlik minden. Vitázhatunk róla, beszélhetünk róla de ez nem fog változni.


Nem tudom megváltoztatni, ahhoz meg nem vagyunk elegen hogy megváltoztassuk. Mindenki agymosott. Az érdek, a pénz, a népszerűség a lényeg nem pedig az erény. Szar világot élünk de kár emiatt sírni. Keresni kell az apró örömöket és szerencsére azért még lehet találni :)

2013. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem tetszik a felfogásod. Ritka az ilyen.
2013. dec. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező mostmàr ketten csodàlkozzunk ezzen.csak sztem én fiatalabként kérdezem kb ugyan ezt.

18/F

2013. dec. 1. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Meglepődnél de idősebb vagy nálam.
2013. dec. 1. 22:12
 6/45 anonim ***** válasza:
87%

Én egyet értek veled kérdező, és erről eszembe jutott egy szám!

http://www.youtube.com/watch?v=2E65Bfb6ZOQ

2013. dec. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
A stílust nem szeretem de a szöveg az 10/10. :)
2013. dec. 1. 22:31
 8/45 Költőnő? ***** válasza:
100%
ne aggódj, szerencsére vannak még rajtad kívül ilyen emberkék. Sajnos egyre kevesebben és van, aki próbál is felhagyni az ilyen szemlélettel, mert nem azt látja, h életképes lenne, de mindig könnyebb volt együtt bégetni a birkákkal, mint szembemenni az aktuális trenddel. Hát nem lesz könnyű életed, az tény, de unatkozni sem fogsz. Kitartás hozzá!
2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Feladni nem fogom mert az elveket nem is lehet.
2013. dec. 3. 15:55
 10/45 Költőnő? ***** válasza:
70%
leheteni lehet, csak néha érdemes, néha meg nem
2013. dec. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!