Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért változott meg ilyen...

Mért változott meg ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés
körülbelül egy hete kezdem el beszélni egy sráccal, nagyon sokat és jókat beszéltünk, írta hogy már nagyon szeretne egy barátnőt és hogy megbecsülne, mindent megadna.. írta hogy megfog szerezni, főzni fog nekem. szombaton találkoztam vele és jól elbeszélgettünk. másnap semmi, nem írt meg semmi. írtam neki h mi a baja? őmeg írta hogy beteg lett. de azóta se ír. én leírtam a véleményem hogy nagyon megtetszett és nem értem mért lett hirtelen ilyen. ő azt írta hogy csak beteg, meg hogy mst csak barátok vagyunk... de akkor mért ír olyanokat h megfog szerezni meg minden???? :'( napok óta miatta vagyok szomorú, az iskolában sem tudok figyelni, mert nem értem mi változott benne ilyen rövid idő alatt:( szerintetek?? én 15, a srác meg 16 éves.
2013. nov. 12. 18:35
 1/4 Dwight Schrute ***** válasza:
szerintem beteg lett
2013. nov. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
jó de attól még tudna írni, meg egész nap fentvan face-n, most is.. :'(
2013. nov. 12. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:

írni a neten ilyet, hogy bármit megteszek érted a világ legegyszerűbb dolga :D Figyeld csak, bebizonyítom neked:


Tudom, hogy ez gagyi duma, de én tényleg, én komolyan bármit megtennék érted. Fura, de még sosem váltott ki ilyet belőlem egy lány sem.


>:D Látod?

Ne legyél sügérlány, akit kifognak, aztán visszadobnak, horog meg bennmarad.

2013. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kérdeztem is tőle hogy van valami baj? mondta hogy nincs..

meg a talin is tök jól éreztük magunkat ( nekem ez jött le )

meg kérdezte hogy milyen volt szerintem a tali? meg hogy tetszik-e nekem, én mondta h jól éreztem magam, és hogy tetszik:) és írta h neki is.. de most irni se képes.. és azt érzem hogy soha többet nem fogunk beszélni, én meg nem leszek az aki fut egy srác után

2013. nov. 12. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!