Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baj van velem, már komolyan...

Mi baj van velem, már komolyan? 18L

Figyelt kérdés

először is leszögezném, hogy ez ilyen tinidráma, úgyhogy akinek nincs ehhez kedve ne olvassa el :D

szóval nem értem a pasikat. gimiben se szenteltek nekem túl nagy figyelmet, de kisvárosban éltem, úgy voltam vele, hogy majd egyetemen. eljöttem pestre, és így.. semmi. mindenki folyamatosan bepasizik körülöttem, csak én nem. persze nyilván velem van a gond, csak nem értem mi.

lakótársam csajnak az igényei: a pasi öltözzön jól, nézzen ki jól, ha csúnya szóba se jöhet, és legyen gazdag, hogy meg tudja hívni moziba kajálni stb. (nem ferdítek, tényleg így van)

nekem ezek közül egyik sem feltétel, a pénz egyáltalán nem, a külsőt tekintve meg én kicsit pont más vagyok mint ő, engem ezek a pávák hihetetlenül taszítanak, csőgatya, szedett szemöldök stb... de még őket sem zárom ki amúgy.

na a lakótársam körül hemzsegnek a pasik, nálam meg semmi.

nyilván lehet, hogy a külsőmmel van baj, pedig pont megbékéltem vele, de valaki most amúgy nagyon leoltott, ami rosszul esett. de most ha így teljesen szubjektíven nézem magam, nem vagyok csúnyább szerintem a lakótársamnál, csak félénkebb. meg adok is magamra, vékony vagyok, stb.. aki még így alakulgatott az utóbbi időben, őt se érdeklem már :/

és olyan rossz, hogy mindenki megtalálja a kis párját csak én nem. ráadásul én olyan vagyok akivel így tényleg lehet órákig beszélgetni, nem csak ilyen semmitmondó dolgokról (bár a mostani szövegem alapján nem ez jön le, de tényleg:D). és szerintem valami nagy gáz van velem, és tényleg soha nem lesz barátom :( min próbáljak változtatni szerintetek?

(légyszi priviket ne írjatok, mert jobban szeretnék élőben ismerkedni:)


2013. nov. 7. 20:57
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:
te vagy az Detti??? :D:D
2013. nov. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

ez baj a mai világgal. "legyen gazdag meg nézzen ki jól".ja mindenkire vár vhol egy brad pitt...meg az összes nő egy k**va.hiába sértődnek meg ezen ez így van.

aláírás:egy nagyon régóta egyedülálló se nem gazdag se nem túl jóképű átlagos férfi

2013. nov. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!