Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem komolyan venni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem komolyan venni, az új barátom, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta randizgattunk, egy hete jöttünk össze. Azóta állandóan meglep apróbb dolgokkal, virággal, s úgy viselkedik mint egy szerelmes férfi, mondogatja, hogy szeret. S ezek nekem annyira furcsák.


Sajnos sok rossz példát láttam már, és mindenben hátsó szándékot látok.


Az igaz, hogy amennyit eddig megismertem belőle, minden egyezik azzal a bizonyos elképzelt "tökéletes" pasival.


Nem tudom elhinni, hogy tényleg ennyire szerelmes :) De már nem kamasz, volt egy pár kapcsolat, mindegyik több évig tartott, s nekem is volt már 2 barátom, de egyiktől sem kaptam ekkora odaadást.


Furcsa, hogy ilyen hirtelen megelevenedik előttem az a férfi, akire igazából mindig is vágytam.


Ő 27 éves, én meg 24.


2013. szept. 10. 23:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Túl szépnek látod,hogy igaz legyen és nem akarsz koppanni.

Szerintem próbálj meg bizalmat adni neki,mert ezzel csak elmarod magad mellől.

2013. szept. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát fura meg minden, de inkább örülj neki, hogy kaptál egy esélyt az élettől. Más meg csúszna mászna a "tökéletes" pasiért vagy épp nőért.
2013. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Hasonlóan vagyok, annyi idióta, önző, cserbenhagyós, bunkó alamuszi álszent pötshöz volt már szerencsém, hogy egyszerűen lehetetlennek tűnik, hogy az új barátom meg normális. És csak azt várom, mikor derül ki, hogy naaa igen, ez csapda volt, bedőltél, kamu az egész, mégse olyan álompasi, mint gondoltad.

És kész...

Pedig majdnem ugyanez.


22L (ő is 27)

2013. szept. 10. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor gondold végig: ha esetleg az eddigi pasikban csalódtál, mennyire korrekt ezt azon a pasin leverni, aki rendes veled? Értem én a dilemmádat, de próbálj meg tiszta lappal indítani. Senki sem érdemli meg, hogy eleve bizalmatlanul álljanak hozzá- és a kapcsolatnak sem tesz jót hosszútávon.
2013. szept. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Annyira igazatok van, az elsőtől az utolsó hozzáoszlóig. Nem szeretném elmarni, dehogy szeretném! Igyekszem én.


Eddigi kapcsolataimban nem csalódtam (akkorát) csak éppen lassan haladtunk, ős meg jön a sok érzelmével és egyből zúdítja rám. Még soha nem találkoztam ennyire érzelmes fiúval, furcsa, de mégis a világ legjobb dolgának érzem :)

2013. szept. 11. 00:05
 6/12 anonim ***** válasza:

A legnagyobb ajándék életünkben a legnagyobb kihívást is magával hordozza. Kihívás, hogy legyőzzük büszkeségünket, hogy tudatosítsuk, ajándékunkat megérdemelten kaptuk.


by me

2013. szept. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nők... Megtalálják "életük párját" és bizonytalankodni, kételkedni kezdenek. Ez az, hajrá csajok! (Y) Szánalom.
2013. szept. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Persze, hogy azok vagyunk, ha nem egyszer vagyunk tanúi annak, hogy körbe udvarolnak minket, ellátnak mindennel, bókkal, széppel, jóval. Csak épp a szerelem nem igaz, és az első éjszaka után pattintás lesz az egészből, vagy megcsalás vagy bármi.


Sajnos a lány tesóim nem egyszer jártak így. Még szép, hogy bizalmatlan vagyok, ha egyszer csak ilyen példákat láttam éveken át.


De tudod kedves utolsó, én javíthatatlanul naiv vagyok, és hinni akarom, hogy ez az a bizonyos kivétel, akit mindenki keres, de én találtam meg.

2013. szept. 11. 01:12
 9/12 anonim ***** válasza:
Francokat. Kételkedsz, rágódsz, hitetlenkedsz. Mérgezd csak tovább az egészet, sok siker(telensége)t a jövőben, ha így viszonyulsz. (Az ilyenek, mint te, meg is érdemlik a pofára esést.)
2013. szept. 11. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én még soha nem estem pofára :P Éppen azért mert nem akartam a tesóim sorsára jutni. Egészen kiskoromtól azt láttam, hogy a nővéreim mellé fognak, bőgnek, veszekednek. Ezt nem akartam, és nem is akarom.


Csak tudod azért furcsa, mert minden olyan meseszerű. És azért nem tudom elhinni, mert az elmúlt 7 évben megélt kapcsolataim közül egyik fiú sem erőltette meg magát ennyire miattam. 3-4 év alatt persze voltak szép pillanataink, de ilyen mértékű kedvességet sosem tapasztaltam.


Ennyi.

2013. szept. 11. 02:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!