Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merem komolyan venni, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merem komolyan venni, az új barátom, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Nyár eleje óta randizgattunk, egy hete jöttünk össze. Azóta állandóan meglep apróbb dolgokkal, virággal, s úgy viselkedik mint egy szerelmes férfi, mondogatja, hogy szeret. S ezek nekem annyira furcsák.


Sajnos sok rossz példát láttam már, és mindenben hátsó szándékot látok.


Az igaz, hogy amennyit eddig megismertem belőle, minden egyezik azzal a bizonyos elképzelt "tökéletes" pasival.


Nem tudom elhinni, hogy tényleg ennyire szerelmes :) De már nem kamasz, volt egy pár kapcsolat, mindegyik több évig tartott, s nekem is volt már 2 barátom, de egyiktől sem kaptam ekkora odaadást.


Furcsa, hogy ilyen hirtelen megelevenedik előttem az a férfi, akire igazából mindig is vágytam.


Ő 27 éves, én meg 24.


2013. szept. 10. 23:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én is ebben a helyzetben vagyok nem tudom neki elhinni hogy tényleg szeret. pedig bizalom nélkül semmit nem ér...25/L
2013. szept. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Nem mondod :D ***** válasza:
Ha én lennék ilyen helyzetben, minden bizalmat megadnék neki. Egy próbát megér, és szerintem hülyeség elrontani az egészet. Annyiszor ejtettek már pofára, hogy igazán jogom volna ahhoz, hogy senkiben ne bízzak, DE 1 életem van, és azt ki is használom. Ha pofára ejtenek, akkor pofára esek és utána felállok:D Kedves kérdező, örülj annak, amid van...én bármit megadnék egy rendes fiúért, de nekem csak a hülyékhez volt eddig szerencsém:D
2013. szept. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!