Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baj van velem, már komolyan...

Mi baj van velem, már komolyan? 18L

Figyelt kérdés

először is leszögezném, hogy ez ilyen tinidráma, úgyhogy akinek nincs ehhez kedve ne olvassa el :D

szóval nem értem a pasikat. gimiben se szenteltek nekem túl nagy figyelmet, de kisvárosban éltem, úgy voltam vele, hogy majd egyetemen. eljöttem pestre, és így.. semmi. mindenki folyamatosan bepasizik körülöttem, csak én nem. persze nyilván velem van a gond, csak nem értem mi.

lakótársam csajnak az igényei: a pasi öltözzön jól, nézzen ki jól, ha csúnya szóba se jöhet, és legyen gazdag, hogy meg tudja hívni moziba kajálni stb. (nem ferdítek, tényleg így van)

nekem ezek közül egyik sem feltétel, a pénz egyáltalán nem, a külsőt tekintve meg én kicsit pont más vagyok mint ő, engem ezek a pávák hihetetlenül taszítanak, csőgatya, szedett szemöldök stb... de még őket sem zárom ki amúgy.

na a lakótársam körül hemzsegnek a pasik, nálam meg semmi.

nyilván lehet, hogy a külsőmmel van baj, pedig pont megbékéltem vele, de valaki most amúgy nagyon leoltott, ami rosszul esett. de most ha így teljesen szubjektíven nézem magam, nem vagyok csúnyább szerintem a lakótársamnál, csak félénkebb. meg adok is magamra, vékony vagyok, stb.. aki még így alakulgatott az utóbbi időben, őt se érdeklem már :/

és olyan rossz, hogy mindenki megtalálja a kis párját csak én nem. ráadásul én olyan vagyok akivel így tényleg lehet órákig beszélgetni, nem csak ilyen semmitmondó dolgokról (bár a mostani szövegem alapján nem ez jön le, de tényleg:D). és szerintem valami nagy gáz van velem, és tényleg soha nem lesz barátom :( min próbáljak változtatni szerintetek?

(légyszi priviket ne írjatok, mert jobban szeretnék élőben ismerkedni:)


2013. nov. 7. 20:57
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
mellesleg a fordítottjának is van ám hátulütője. legjobb barátnőm hatalmas nagyszájú mindenkivel közvetlen, mindenkivel beszélget, mosolyog, ezáltal egyáltalán nem tudja lerázni magáról a részeg pasikat (pedig barátja van), mert olyan jeleket ad, mintha tetszene neki a srác, ha nem ismerném én is úgy látnám. kérdezem miért ilyen közvetlen, és azt mondja nem akar bunkó lenni, és nem érzi hogy a kettő között is van út :D
2013. nov. 7. 21:55
 22/32 anonim ***** válasza:
A részegeknek tök mind1 :D Ez alapján ne ítélj és szerintem ne a szórakozóhelyekben gondolkodj ;) Ott nem hiszem h értelmes kapcsolatra tehetsz szert :D F/23
2013. nov. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Az, hogy a fiatal "férfiak" nem jönnek be, nem tartanám olyan meglepőnek :) tiszta szégyen, ahogy időnként kinéznek. Próbáltál már idősebbel is ismerkedni??? szégyen, nem szégyen, próbáld neten, igaz ott csak dugni akarnak. :D

Társaságba nem kell visszahúzódni, legyél nyitott, nagyszájú, mosolygós :) ez megy a csajoknak. Ne ess kétségbe, fiatal vagy még, jön a herceged :)

35 F

2013. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

az a legfőbb baj, hogy nagyon szép és nagyon jófej barátnőim vannak itt is, otthon is, úgyhogy esély sincs, hogy engem vegyenek észre, ha velük vagyok. sose rám hajtanak, hanem mindig valaki másra. dee, majd talán lesz valaki..

hát nem nagyon ismerek idősebb férfiakat :D

2013. nov. 7. 22:13
 25/32 anonim ***** válasza:
Írásod alapján semmi gond nincs veled. Tanácsom talán csak annyi lenne, hogy ne görcsölj rá, majd jön magától, így talán könnyebben beszédbe is tudsz elegyedni - és mosolyogj!:)
2013. nov. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Akkor nem írok. :D
2013. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Kérdező, én felfigyelnék rád, mert az ilyen csajokra szoktam felfigyelni. Nagyon adná magát a helyzet! :D
2013. nov. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű a megoldás...szerezz csúnya barátnőket!! :D

Önbizalom hiányod van, nincs veled semmi baj. esetleg segíthetnek a barátnőid keríteni, ha van kutyád vidd el sétálni, menj el tüntetni :D stb.....próbálj meg minden lehetőséget megragadni, hogy társaságba legyél és lesz valaki aki felfigyel rád és remélhetőleg ki is néz valahogy :) nyugiiiii

2013. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Erre kép nélkül szerintem ne is nagyon várj érdemi választ. Lehetőleg olyan képet tegyél fel, amin épp "vadászni" indulsz.
2013. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

én is ugyan ezért szenvedek most éppen:D a lakótársad lehet az a fajta aki könnyen oda adja magát, olyan helyekre jár ahol ilyen pasikat szed fel. és látják is rajta hogy egy drága koktélért elmegy bárkivel...ilyen lányokat sztem könnyebb felszedni. a pávák meg ilyeneket keresnek általában. ha ilyen amilyet leírtam akkor persze hogy hemzsegnek nála a palik mert valszeg rámenősebb is, mindenhol észre veteti magát. hát sajnos ez nem mindenkinek megy:/ én egyáltalán nem tartom magam csúnyának, sőt...a kezdeményezéssel sincsen baj ha adódik rá alkalmam, mégis csak olyan fiúk jönnek oda hozzám akikkel semmit se tudok kezdeni mert a minimális vonzalom sincs meg a részemről..


21/L

2013. nov. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!