Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baj van velem, már komolyan...

Mi baj van velem, már komolyan? 18L

Figyelt kérdés

először is leszögezném, hogy ez ilyen tinidráma, úgyhogy akinek nincs ehhez kedve ne olvassa el :D

szóval nem értem a pasikat. gimiben se szenteltek nekem túl nagy figyelmet, de kisvárosban éltem, úgy voltam vele, hogy majd egyetemen. eljöttem pestre, és így.. semmi. mindenki folyamatosan bepasizik körülöttem, csak én nem. persze nyilván velem van a gond, csak nem értem mi.

lakótársam csajnak az igényei: a pasi öltözzön jól, nézzen ki jól, ha csúnya szóba se jöhet, és legyen gazdag, hogy meg tudja hívni moziba kajálni stb. (nem ferdítek, tényleg így van)

nekem ezek közül egyik sem feltétel, a pénz egyáltalán nem, a külsőt tekintve meg én kicsit pont más vagyok mint ő, engem ezek a pávák hihetetlenül taszítanak, csőgatya, szedett szemöldök stb... de még őket sem zárom ki amúgy.

na a lakótársam körül hemzsegnek a pasik, nálam meg semmi.

nyilván lehet, hogy a külsőmmel van baj, pedig pont megbékéltem vele, de valaki most amúgy nagyon leoltott, ami rosszul esett. de most ha így teljesen szubjektíven nézem magam, nem vagyok csúnyább szerintem a lakótársamnál, csak félénkebb. meg adok is magamra, vékony vagyok, stb.. aki még így alakulgatott az utóbbi időben, őt se érdeklem már :/

és olyan rossz, hogy mindenki megtalálja a kis párját csak én nem. ráadásul én olyan vagyok akivel így tényleg lehet órákig beszélgetni, nem csak ilyen semmitmondó dolgokról (bár a mostani szövegem alapján nem ez jön le, de tényleg:D). és szerintem valami nagy gáz van velem, és tényleg soha nem lesz barátom :( min próbáljak változtatni szerintetek?

(légyszi priviket ne írjatok, mert jobban szeretnék élőben ismerkedni:)


2013. nov. 7. 20:57
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
hát 100%, hogy a félénkségem a baj, de nem tudok csak úgy megváltozni :(
2013. nov. 7. 21:13
 12/32 anonim ***** válasza:

És meg kell változnod "csak úgy"? Szerintem nem.


Az én életemben egy bizonyos személy hozta el például az egyik mérföldkövet. Ez nem azt jelenti, hogy rá tétlenül vártam, hiszen fogalmam sem volt, hogy valaha megismerem. De az első lépések igényelték a legnagyobb bátorságot.


Nem kell más emberré válnod ahhoz, hogy kedveljenek. Azt hiszem, én jól meg tudom fogalmazni ezt neked, ha válaszolsz a privát üzenetemre :)

2013. nov. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

"először is leszögezném, hogy ez egy tinidráma"


LOL, b*zdmeg, akkor te magad sem veszed komolyan a saját kérdésedet :DDD

2013. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
de ha továbbra is ilyen félénk leszek, valószínűleg sose lesz senkim :/ nem tudom miért félek ennyire amúgy az emberektől, ha ez nem lenne, sokkal többen szeretnének szerintem, mert akik előtt már megnyíltam, ők kedvelnek (otthon a barátaim, lakótársaim), rengeteget nevetünk együtt, stb, de nekem az ismerkedés rettentő nehezen megy :/
2013. nov. 7. 21:27
 15/32 anonim ***** válasza:
csak egyszer az életben próbáljátok meg a másik nem képviselőit csak simán embernek tekinteni...most őszintén te összejönnél egy olyannal akihez ha hozzászólsz, fél vagy 1-1 szóval válaszol? Másrészről ha valaki tetszik akkor ne ülj le a terem másik felébe órán pl. hanem igenis a közelébe legyél, és ha úgy adódik hozzá is szólhatsz...mielőtt a pasizás témát elkezded, tedd rendbe ezeket a dolgokat magadba ;) (Pl. legyenek fiúbarátaid akik véleményt is mondanak rólad, v. tudsz ilyen párkapcsolati dolgokról beszélgetni. Hidd el sokat jelent!)
2013. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján szerintem semmi gáz veled...


Említed a félénkséget... Valószínű, hogy ezzel lesz a probléma, legalább is másra ennyiből nem lehet rájönni.


Írtam volna privátot, hogy kicsit boncolgassuk a dolgot, de nem szabad :D

2013. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

de én lányokkal sem tudok eleinte beszélgetni :D

nem csak egy szóval szoktam válaszolni, írtam is, hogy velem sokmindenről lehet beszélgetni :D

van nagyon sok fiúbarátom is ezáltal, de most nem akarok nekik p.csogni a hülyeségeimmel :/

2013. nov. 7. 21:34
 18/32 anonim ***** válasza:
pedig lehet nem ártana inkább velük beszélgetni erről mert ők lehet jobban ismernek téged mint mi :D
2013. nov. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

3 féle fiúismerősöm van.

vannak akik távol laknak, vannak akiknek csajuk van, és akik meg megdugják a csajokat, másra nem kell nekik. ugye a 3. kiesik. az első kettőből akikkel már beszéltem ilyen témákról, mindig az volt a lényeg, hogy én milyen jó csaj vagyok, de érdemi tanácsot nem kaptam:D

2013. nov. 7. 21:40
 20/32 anonim ***** válasza:

Ha ezt mondják akkor a külsőddel nem lesz gond ;)

Nincs mese le kell küzdened a félénkséget...én is szívesebben megyek oda olyan lányokhoz akiken "látszik" h lehet velük beszélgetni ;) ami abban nyilvánul meg h olyan jeleket adsz magadról. F/23

2013. nov. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!