Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi baj van velem, már komolyan...

Mi baj van velem, már komolyan? 18L

Figyelt kérdés

először is leszögezném, hogy ez ilyen tinidráma, úgyhogy akinek nincs ehhez kedve ne olvassa el :D

szóval nem értem a pasikat. gimiben se szenteltek nekem túl nagy figyelmet, de kisvárosban éltem, úgy voltam vele, hogy majd egyetemen. eljöttem pestre, és így.. semmi. mindenki folyamatosan bepasizik körülöttem, csak én nem. persze nyilván velem van a gond, csak nem értem mi.

lakótársam csajnak az igényei: a pasi öltözzön jól, nézzen ki jól, ha csúnya szóba se jöhet, és legyen gazdag, hogy meg tudja hívni moziba kajálni stb. (nem ferdítek, tényleg így van)

nekem ezek közül egyik sem feltétel, a pénz egyáltalán nem, a külsőt tekintve meg én kicsit pont más vagyok mint ő, engem ezek a pávák hihetetlenül taszítanak, csőgatya, szedett szemöldök stb... de még őket sem zárom ki amúgy.

na a lakótársam körül hemzsegnek a pasik, nálam meg semmi.

nyilván lehet, hogy a külsőmmel van baj, pedig pont megbékéltem vele, de valaki most amúgy nagyon leoltott, ami rosszul esett. de most ha így teljesen szubjektíven nézem magam, nem vagyok csúnyább szerintem a lakótársamnál, csak félénkebb. meg adok is magamra, vékony vagyok, stb.. aki még így alakulgatott az utóbbi időben, őt se érdeklem már :/

és olyan rossz, hogy mindenki megtalálja a kis párját csak én nem. ráadásul én olyan vagyok akivel így tényleg lehet órákig beszélgetni, nem csak ilyen semmitmondó dolgokról (bár a mostani szövegem alapján nem ez jön le, de tényleg:D). és szerintem valami nagy gáz van velem, és tényleg soha nem lesz barátom :( min próbáljak változtatni szerintetek?

(légyszi priviket ne írjatok, mert jobban szeretnék élőben ismerkedni:)


2013. nov. 7. 20:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Az első és az utolsó mondat alapján semmi bajod.
2013. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
ja és egy feltételem van a fiúkkal kapcsolatban: tudjak vele nevetni, az nagyon fontos. aki ilyen nagyon komoly stb, vele nem tudnám jól érezni magam.
2013. nov. 7. 20:58
 3/32 anonim ***** válasza:
31%

(légyszi priviket ne írjatok, mert jobban szeretnék élőben ismerkedni:)


- akkor nem érdekel a problémád.

2013. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Próbálj szemezni velük, adj nekik jeleket, akkor biztos odamennek hozzád is. Azért megnézném, hogy hogy nézel ki, mutathatsz egy képet, ha gondolod.
2013. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
tanulj meg flörtölni
2013. nov. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, én azt látom, hogy az életben mindig a "rosszlányok" kelnek el, nekik minden ujjukra akad pár pasi, a szende jókislányok meg csak lesnek. Az egyébként abszolút nem jó pont, hogy ennyire nem vagy válogatós, az igénytelen nők nem vonzóak, sőt! Százszor előbb felkelti az érdeklődést a kihívó, válogatós lakótársad, akit le kell vadászni, mert sokan vannak körülötte, meg magasak az elvárásai is, mint te, akinek minden mindegy, csak legyen valakije, bárki... ez a szürke egért stílusod riasztó lehet.
2013. nov. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Az élet érdekes. Én pont ilyen nőt idealizálok, de messze vagy :)

26F

2013. nov. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

6.: de ezáltal nem azt mondom, hogy bárkivel összejönnék, sőt :D

mert a lakótársamat bárki megkaphatja, ha iszik egy kicsit (nyilván aki szerinte jól néz ki), ez tetszik főként nekik. én nem fogok senkivel lefeküdni úgy, hogy akkor ismertem meg, ő rengeteggel lefeküdt már.

nekem is vannak feltételeim, nem vagyok igénytelen, de szerintem sokkal emberibbek, mint a lakótársamé. tehát ha egy pasi jól öltözik meg gazdag, nekem az egyáltalán nem elég, neki meg igen. ebből a szempontból ő az igénytelenebb :D

2013. nov. 7. 21:09
 9/32 anonim ***** válasza:

Én nem érzem úgy, hogy a kérdésed témája semmitmondó lenne. Szerintem inkább csak nem akarják meghallani az emberek. Senkitől sem várhatjuk el, hogy megértse az elszigeteltséget. De talán azért meg lehet fogalmazni.


Szerintem értékes ember vagy, és az, hogy így meg tudtad fogalmazni a gondolataid, az számomra vonzó.

2013. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

A túlzott félénkséged lehet a baj. Ha nem mersz esetleg kezdeményezni vagy flörtölni(jeleket adni meg ilyenek) akkor persze , hogy nem donganak körbe. Lehet ilyen jégkirálynőnek tartanak.


Láttam már egy osztályban egy számomra csúnya lányt : körülvették a pasik állandóan...Hogy miért. Viszont egy igazi szőke szépségre rá se hederítettek. Szóval nem alaptalan a dolog.


Az is lehet a probléma , hogy egy ilyen lányhoz általános tévhit, hogy marha sokat kell "Puhítani" , hogy legyen belőle valami és a legtöbb fiúnak erre nincs türelme vagy igénye.


18/f

2013. nov. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!