Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ázsiai lány. A barátnőim szépnek mondanak, igyekszem mindig kedves lenni, de ennek ellenére úgy érzem sosem lesz párkapcsolatom.

A tapasztalatom az, hogy a legtöbben mint érdekesség tekintenek rám, ezért tartanak mint lány"barát". De nekem barátom van elég, az nem kell. Ennyire nem szeretitek a külföldi lányokat/nem tudjátok elfogadni?


2013. nov. 6. 00:55
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
 141/148 anonim ***** válasza:
Én kimondottan kedvelem az ázsiai lányokat... Ha gondolod írj privátban. Szerintem a megérzès nem minden...
2013. nov. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/148 anonim ***** válasza:
92%

hát elragadó volt ezeket olvasgatni :D

kérdező nekem túl jó fejnek tűnsz, biztos, hogy nem férfi vagy? :/

2013. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/148 A kérdező kommentje:
Szívesen leszek az, ha akkor nem írsz olyan privát üzenetet, mint "Küldj egy meztelen képet és akkor megmondom hogyan nézel ki cseng" és társai...
2013. nov. 6. 16:05
 144/148 anonim ***** válasza:
én kérek elnézést, nem írtam neked semmilyen privát üzenetet...
2013. nov. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/148 anonim ***** válasza:
-
2013. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/148 anonim ***** válasza:
100%
Ebből is látszik , hogy mennyi intelligens ember van jelen az oldalon.... Tiszta szégyen!
2013. nov. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/148 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy ne tudnánk elfogadni a külföldi származásúakat, egyszerűen csak az a helyzet, hogy még nem szokták meg az emberek, hogy ott vannak körülöttük. Azért nem vagyunk még ott mint pl. USA vagy közelebbi példának London, ahol teljesen normális az, hogy az összes lehetséges rassz jelen van. Nálunk még máshogy állnak hozzá, szerintem sokan félnek is tőlük, mert az ember sajnos ösztönösen fél az ismeretlentől, az újtól, a változástól.

Ami még probléma lehet, az a kommunikáció, de amint látom, anyanyelvi szinten beszéled a magyart, úgyhogy ez biztosan nem lehet gond.

Az alapján, amiket írtál, úgy gondolom hogy teljesen normális, intelligens lány vagy és ha mellé még kedves is vagy, ahogy írtad, előbb-utóbb találsz majd valakit, akit a származásod nem fog befolyásolni (legalábbis nem negatív irányban), inkább a fentebb említett tulajdonságaid.

2013. nov. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/148 anonim ***** válasza:
Egyszerűen béna vagy. Azt meg nem várhatod el, hogy ne nézzenek érdekességnek. Az idővel elmúlik.
2014. júl. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!