Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ázsiai lány. A barátnőim szépnek mondanak, igyekszem mindig kedves lenni, de ennek ellenére úgy érzem sosem lesz párkapcsolatom.

A tapasztalatom az, hogy a legtöbben mint érdekesség tekintenek rám, ezért tartanak mint lány"barát". De nekem barátom van elég, az nem kell. Ennyire nem szeretitek a külföldi lányokat/nem tudjátok elfogadni?


2013. nov. 6. 00:55
 111/148 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy ti normál heterok, magyarázd már meg kérlek? :)
2013. nov. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/148 anonim ***** válasza:
100%
olyanok akik a puncira gerjednek :D és nem vérbe fagyva!
2013. nov. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/148 anonim ***** válasza:

Hetero?

Nem úgy csináljuk mint te. Érted. Normál szex. :D

2013. nov. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/148 anonim ***** válasza:
cseng.. azért nekem küldhetnél még egy képet előtte! :D
2013. nov. 6. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/148 anonim ***** válasza:

Ez a kedvencem:


Jaguar Warrior kérdése:



Kedves Leányzók! Mit gondoltok az ilyen és hasonló kissé perverz, már-már extrém szexuális vágyakról, fantáziákról? Megcsinálnád ezt a párodnak, ha ő szeretné vagy esetleg nektek is vannak hasonló vágyaitok? (fogyt. )


Szóval én nagyon szeretem mikor egy lány úgy istenigazából szétkarmolja a hátamat. Hasra fektet majd hátul összekötözi a kezem és a lábam (azt az ágyhoz is odakötözi nehogy véletlenül hátba rúgjam) majd felül a derekamra+kezemre, a számat betömi valamivel pl. a bugyijával vagy a zoknijával (persze csak, ha nem szereti hallani a "nyögést") és kezdetben gyengédebben majd egyre erőszakosabban karmolni kezd (ez úgy egy órán át tart.

Persze előbb alaposan megmossa a kezét+körmét nehogy fertőzés legyen a vége meg ugye kell egy törülköző is az esetleges vérnek. Azért nem úgy kell ezt elképzelni, hogy lenyúzza rólam a bőrt, hogy csak plasztikai sebész tudja rendbe hozni vagy hosszan felszakítja hanem csak finoman de határozottan.


Miután pedig végzett a hátamra fordít és addig kell orálisan kényeztetnem amíg nem elég neki az orgazmusokból.

Ha kedve van hozzá egyéb testnyílásait/testrészeit is kényeztetheti. ez is tarthat akár órákig is.


Mikor az egésznek vége akkor pedig kioldoz és összebújva cirógat egy kicsit.


Én nagyon odavagyok az ilyen és hasonló extrém dolgokért az ágyban de persze csak olyan lánnyal akiben megbízok és szeretem, nehogy valami pszichopatát fogjak ki aki egy laza mozdulattal kiherél.


Szóval válaszokat, esetleges tapasztalatokat várok, hogy mennyire jönne ez be nektek, megtennétek-e egyáltalán stb.


Én 25/F


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..


A kérdező kommentje:


Persze nem kötelező véresre karmolni, de a háton lévő bőrt elég könnyű felszakítani egy kis helyen és akkor véres, így értettem.

Mint mondtam nem kell megnyúzni azért :), de jó, ha oda van nyomva egy kis erővel.

Persze masztizhat is közben vagy vagy masszírozhatja a punciját a hátamon, alkaromon :)

Nem kell elsietni.

2013. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/148 anonim ***** válasza:
kepet!
2013. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/148 anonim ***** válasza:

Jaguárcsömörünk lesz!


Jaguar Warrior kérdése:


Egyszerűen nem tudok szabadulni ettől a gondolattól. Mi a véleményetek erről?


Nagyon vonzó és izgató dolognak tartom a menstruációt.

Annyira csodálatraméltó számomra a női nem eme biológiai tulajdonsága, hogy képtelen vagyok szabadulni a gondolattól, hogy hosszú, gyengéd és nagyon forró módon orálisan kényeztessek egy lányt a ciklusa mind az öt napján napi 4-5 órán keresztül.

Szerintem nagyon is szép, már-már költőien gyönyörű és magasztos dolog a nők ezen testi "adottsága".


Lányok, ti engednétek a barátotoknak, ha ezt vagy csak a sima szexet szeretné a nehéz napokon?

Fiúk, ti kívánjátok ilyenkor a barátnőtöket?


2012-12-16 12:20


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..

2013. nov. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/148 anonim ***** válasza:
Egyedül maradtam a perverziókkal. :(
2013. nov. 6. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/148 A kérdező kommentje:

Olvastam miket írt, elég lesz már :(

A kérdések alatt úgy tűnik, mintha egyszerre 5-10 lányt is fűzne. Olyan butának érzem magam :(

2013. nov. 6. 03:14
 120/148 anonim ***** válasza:

Ismerkedni lehet, az szerintem nem elítélendő. (Amíg független.)


A szubsága nőknek zavaróbb lehet. Nem hagyományos férfi szerep és nem is gusztusos.

2013. nov. 6. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!