Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ázsiai lány. A barátnőim szépnek mondanak, igyekszem mindig kedves lenni, de ennek ellenére úgy érzem sosem lesz párkapcsolatom.

A tapasztalatom az, hogy a legtöbben mint érdekesség tekintenek rám, ezért tartanak mint lány"barát". De nekem barátom van elég, az nem kell. Ennyire nem szeretitek a külföldi lányokat/nem tudjátok elfogadni?


2013. nov. 6. 00:55
 121/148 anonim ***** válasza:
Nem buta vagy, csak n+1-edik.
2013. nov. 6. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/148 anonim ***** válasza:
100%
Látom elszabadultatok...
2013. nov. 6. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/148 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekelnek a hülyeségeid 69%-os, akik ismernek tudják milyen vagyok és szerencsére te nem tartoztok közéjük. :)
2013. nov. 6. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/148 anonim ***** válasza:

Ez lemaradt Jaguár:


Jaguar Warrior kérdése:



Vajon ez lehet a legfurcsább, legbizarrabb kérdés ami eddig "emberi" lényt foglalkoztatott?


A kérdés persze teljesen komoly.

Szóval az előrágott ételek után zuhanjunk egyet a jó ízlés skáláján így itt a következő furcsaság.


Miután megettem a narancsot ettem egy Kit-Kat csokit aminek ugye piros a papírja és ezért komolyan elkezdett foglalkoztatni az, hogy

Lehetséges-e szájba menstruálni valakit? (elsősorban pasit)

Elvégre egy viszonylag lassú folyamatról van szó és gondolom nem menne egy-két perc alatt a dolog.


Szóval csajok, ha a párotok ezt kérné akkor belemennétek vagy megpróbálnátok, esetleg kérnétek, hogy csinálhassátok neki?

Pasik, kérnétek ezt a barátnőtöktől vagy megtennétek, ha ő ezt akarná?


Esetleg gondolt erre már más is rajtam kívül?


Várom a komoly válaszokat.


Keress kérdéseket hasonló témákban: menstruáció, orális


2012-12-10 23:03


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


:D

2013. nov. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/148 anonim ***** válasza:
48%

Valaki a válaszokban trollkodik, valaki a kérdésekben is szokott, unatkoztam. :)

Nem kell ebbe többet beleképzelni. Ezek azok a kérdések/válaszok amik elkerülték a modik figyelmét de ez már egy éve volt... Azóta pont ezek miatt le voltam tiltva 6 hónapig. Szóval befejezhetnéd már a baromságaidat.

A lány teljesen padlón volt de téged csak az érdekelt, hogy képet kunyerálj... Nincs is benned semmi jó szándék.

2013. nov. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/148 anonim ***** válasza:
75%
3 év kérdéseiből válogattam, ott a dátum. 3 éve folyamatosan szubnak vallod magadat, erősen vércentrikus szubnak. Ezt most letagadnád csak azért, mert csinos a lány. Gondolod, hogy ez tisztességes? Gondolod, hogy egy normális kislánynak a te beteg ötleteidre van szüksége? Az a gond, hogy a képcsere, randi nem jó ötlet veled. eropolison találhatsz dominákat, ne egy 20 éves lányt ronts el.
2013. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/148 anonim ***** válasza:
(El sem tudom képzelni mennyire aberrált lehetett a többi, amit töröltek is.)
2013. nov. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/148 anonim ***** válasza:
49%

Mi az, hogy szubnak vallom magam te idióta, hatalmas képzavarban élsz, komolyan én már csak röhögök rajtad ember. :D

Te még felvállalni is gyáva vagy magad. Ha te egy anonim oldalra kirakott troll kérdésből és válaszból ennyit tudtál leszűrni akkor te nem vagy 100-as.

2013. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/148 anonim ***** válasza:
100%

nekem sem tűntek "troll" kérdéseknek/válaszoknak :o

egyébként természetesen leszarom

2013. nov. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/148 anonim ***** válasza:

A beszélgetés közepén (itt) te sem tagadtad szubmisszív vágyaidat. Csak a mazochizmust - ennek tagadása a sebeknél felesleges.


Ennyire kifordulsz magadból egy fotó után? Komolyan oda akarsz állni a lányhoz azzal a szöveggel, hogy ez csak vicc volt? Viccből ismertem be az tegnap is? Reméljük nem olyan szeretethiányos, hogy el is hiszi.

2013. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!