Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ázsiai lány. A barátnőim szépnek mondanak, igyekszem mindig kedves lenni, de ennek ellenére úgy érzem sosem lesz párkapcsolatom.

A tapasztalatom az, hogy a legtöbben mint érdekesség tekintenek rám, ezért tartanak mint lány"barát". De nekem barátom van elég, az nem kell. Ennyire nem szeretitek a külföldi lányokat/nem tudjátok elfogadni?


2013. nov. 6. 00:55
 101/148 A kérdező kommentje:

De én küldtem neki egész alakos fotót, meg... Olyan buta vagyok :(

Mit kell most tudni róla?

2013. nov. 6. 02:37
 102/148 anonim ***** válasza:

Ez igaz, tényleg álljatok le mert bánatomban én is elkezdek inni. Egyébként 69%-os aki nem jön ki a "homályból" pedig olyan mintha ismerném.

De az csak akkor lenne lehetséges, ha lány lennél. Márpedig a top 10-ből senkivel sem beszéltem hosszabb távon, csak egy ismerősebb név van. :)

2013. nov. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/148 anonim ***** válasza:
Tényleg kicsit berúgtál. :) Nem hagyományos szexben utazik Jaguár. Nem ő a domináns.
2013. nov. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/148 anonim ***** válasza:

Jaguar Warrior válasza:


Felőlem csináljátok.

Kikötözésnél, végtagokat pl csukló nem szabad nagyon megszorítani mert elszoríthatja az egyik verőeret ami komoly károkkal járhat. Mindig legyen menekülőszavatok és, ha az egyikőtök szája is be lenne kötve akkor valamilyen mozdulat vagy csengő a kezében amivel jelezhet.


A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 3/11 Időpont tegnap 21:14

2013. nov. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/148 anonim ***** válasza:
100%
kérdező ne félj! :) semmit nem tud vele kezdeni még csak recskázni sem tud rá. tudod ő langyi...
2013. nov. 6. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/148 anonim ***** válasza:

Gáz ha felizgulok a BDSM-re?


Nézem ezt a bondage cuccot és marhára beindulok tőle. Ez morális csőd?


2011-10-25 21:42


Jaguar Warrior válasza:


Már miért lenne az? A legtöbb embert izgatja de még magának is letagadja.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/15 Időpont 2011-10-25 21:47


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__23..



--------------------------------



FIÚK! Szeretnék kipróbálni új dolgokat, hogyan hozzam ezt a pasim tudomására? Belemennétek, ha ilyen kéréssel állna elő a barátnőtök?


Szoktunk análisan, orálisan szexelni, és volt már gyengéd kikötözős szex és szex extrém helyeken (lift, tó, autó, erdő stb.).

De szeretném, ha egy kicsit durvább, BDSM-et is kipróbálnánk. Hogyan hozzam a párom tudomására?


BDSM-ben ezekre gondolok: parancsolgatás, orgazmus-kontroll, megkötözés. A "fájdalmas" dolgokban viszont szeretnék a fenekelésre és a bimbócsipeszre szorítkozni, mert számomra megalázó lenne, ha elverne és Neki pedig biztos rossz érzése lenne tőle... Nektek ez bevállalható?


Keress kérdéseket hasonló témában: BDSM


2012-12-11 23:52 Privát üzenet Tetszik


A válaszok

Jaguar Warrior válasza:


Még énnél 10-szer durvább dolgokat is simán bevállalnék (najó szex nyilvános helyen nekem jönne be mert szívbajos vagyok, hogy "úristen valaki észrevesz").

De ezzel nem hiszem, hogy ki lettél segítve mert a pasid nem biztos, hogy belemenne ilyenekbe, habááár mivel a gyenge BDSM is ment a kicsit durvábbhoz is tuti lenne kedve.


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 1/10 Időpont 2012-12-11 23:56


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__37..

2013. nov. 6. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/148 anonim ***** válasza:

Áh, ezt ma írtam egy 15 éves és egy 16 éves delikvensnek. És ez még bőven a normális szex határain belül van. Ne legyél ítélkező prűd 69-es :).

Különben szub szeretek lenni és nem vagyok mazo... :) Persze ki mondja, hogy ez kötelező?

2013. nov. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/148 anonim ***** válasza:

Milyen fétised van?


Na ki vele, ez egy anonim oldal, senki sem tudja, hogy ki vagy.


Az enyém has.


2012-12-10 21:32


Jaguar Warrior válasza:


Láb és minden ami ahhoz köthető, BDSM sub.


A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 5/13 Időpont 2012-12-10 21:45


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2013. nov. 6. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/148 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz kérdező, csak nem egy hagyományos gyerek.. kifogtad az egyik főnyereményt. :)


Mi normál heterok meg még képet sem kapunk. :D

2013. nov. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/148 A kérdező kommentje:

Szerintem eljött az este mélypontja...

Nem ítélkezek, mindenki azt csinál amit szeretne.

Azt hiszem, hogy aludni kellene menni.

2013. nov. 6. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!