Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Miért ilyen nehéz ismerkedni?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, ázsiai lány. A barátnőim szépnek mondanak, igyekszem mindig kedves lenni, de ennek ellenére úgy érzem sosem lesz párkapcsolatom.

A tapasztalatom az, hogy a legtöbben mint érdekesség tekintenek rám, ezért tartanak mint lány"barát". De nekem barátom van elég, az nem kell. Ennyire nem szeretitek a külföldi lányokat/nem tudjátok elfogadni?


2013. nov. 6. 00:55
 131/148 anonim ***** válasza:
54%

Jaguar Warrior válasza:


Áh, ezt ma írtam egy 15 éves és egy 16 éves delikvensnek. És ez még bőven a normális szex határain belül van. Ne legyél ítélkező prűd 69-es :).

Különben szub szeretek lenni és nem vagyok mazo... :) Persze ki mondja, hogy ez kötelező?


A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.

# 107/130 Időpont ma 02:44

2013. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/148 anonim ***** válasza:
34%

Istenem, te olyan sötét vagy, hogy az már fáj, komolyan fizikai fájdalmat okoz. :)

Ajánlom figyelmedbe ezt, olvasgasd.

[link]

2013. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/148 anonim ***** válasza:
53%

de most komolyan.. meddig tart újraregisztrálni? :DD


jövőhétre összerakok neked egy látható nevű, normális felhasználót, azzal majd elhívhatod randizni... :'D

2013. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/148 anonim ***** válasza:

Igyál egy kis egri bikavért. :)


Részemről ennyi elég volt. Nem az én döntésem mit tesz a kislány, felnőtt ember.

2013. nov. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/148 anonim ***** válasza:
48%

Nem akart itt senki elhívni randizni senkit. A lány padlón volt, én próbáltam lelket önteni belé normális beszéddel, hogy fel a fejjel mire ez a gyökét elkezdte a mocskolóhadjáratát és most szerintem még rosszabbul érzi magát a lány... Ez a gyerek kb kiköpött olyan mint Cartman a South Parkból, szerintem még kinézetre is.

Szerintem egész nap csak írogatja ki a "ronda vagyok, miért nem szeretnek a lányok" "kérdéseit" remélve, hogy valaki szánalomból belemegy.


És ez a nevem már több mint 3 éve, nem fogok újraregisztrálni.

2013. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/148 anonim ***** válasza:
Nem ez történt, de ennyi publikus.
2013. nov. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/148 anonim ***** válasza:
A kinézetem meg elég sportos, ehhez mondjuk semmi közöd. :)
2013. nov. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/148 A kérdező kommentje:
Kipihentem az alkoholt :) Elgondolkodom az összes segítő válaszon, köszönöm :) De azt hiszem ez az arc nélküli anonim ismerkedés nem nekem való. Ha valakinek van még építő jellegű hozzászólása, akkor azokat szívesen várom :)
2013. nov. 6. 14:35
 139/148 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet mit mondani ezek után. :)

Remélem megfogadod tanácsom és nem görcsölsz rá ennyire a származásodra mert azt érezhetik rajtad.

2013. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/148 anonim ***** válasza:

kínai magyar, japán magyar (nem ismerem a pontos származásod) baráti társaságok, kult. programok is jók lehetnek


Ázsiai-Magyar Kulturális Fesztivál 2013

TÁVOL VAN-E TÁVOL-KELET?

ÁZSIAI-MAGYAR KULTURÁLIS FESZTIVÁL

Hagyományok Háza (Budai Vigadó épülete), 1011 Budapest, Corvin tér 8.

2013. november 9-10.

Ázsiai-Magyar Kulturális Fesztivál 2013

Ázsiai-Magyar Kulturális Fesztivál. Távol van-e Távol-Kelet? Az összművészeti rendezvény 8 ázsiai ország - Fülöp-szigetek, Indonézia, Japán, Kína, Dél-Korea, Malajzia, Thaiföld, Vietnam kultúráját és a magyar tradicionális népi művészeteket szeretné megismertetni az érdeklődőkkel, felmutatva a hasonlóságokat és a különbözőségeket. A fesztivál során a látogatók nemcsak megismerhetik a különböző országok kultúráját, de játékos, kreatív formában megtapasztalhatják a művészetek tartalmának egyetemességét.

2013. nov. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!