Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Sztetek lehet vmi ebből?

Sztetek lehet vmi ebből?

Figyelt kérdés

Változatoság kedvéért van egy fiú akivel kb 1-2 hónapja ismerjük egymást és azóta szinte minden nap beszélgetünk. Többnyire ő szokot rám írni. Egyszer találkoztunk is nagyon jót beszélgettünk és nevetünk együtt. 2 hete volt ez a találka és most újra szeretne találkozni velem, mondhatjuk úgy is hogy minden féleképen. Ezt mondjuk onnan szürtem le, hogy mikor először taliztunk akkor úgy volt ha esik az eső akkor majd át tesszünk a következő hétre. Újra meg kérdeztem ezt töle és már azt mondta, hogy attól szeretne találkozni velem ("majd fedet helyre megyünk"). Szóval a kérdésem az, hogy szetintetek lehetséges, hogy kapcsolat lesz belőle vagy csak szimplán talizni akkar, mert jól elbeszelgetünk?

 Én 17 vagyok ő 20.


 Elöre is köszönöm a válaszokat. :)



2013. okt. 2. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges, de azt azért megjegyezném, hogy néha te is írj rá, mert ezzel sok mindent el lehet ám cseszni. (tapasztalat)
2013. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Minden lehetséges, az is hogy csak trófeának szeretne. Nem ismerjük a konkrét helyzetet. Mivel két emberen múlik a dolog, a kérdés, hogy te mit szeretnél?


De hogy hasznos legyen a válasz: Nem igazán jellemző a fiú-lány barátság. Ha szeretne veled újra személyesen találkozni, valószínűleg többet akar.

2013. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,van rá esély. :)
2013. okt. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!