Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sztetek ebből lehet botrány?...

Sztetek ebből lehet botrány? Tanár-diák-fotó :XD?

Figyelt kérdés

A helyzet:


Adott egy 28 éves tanárnő és egy 17 éves tanítványa, de az igaz h kicsit többnek néz ki és eléggé csajok bálványa a srác, és azt eddig is sejteni lehetett h van köztük vmi, de most egy oszttárs meglátott a srác telóján pár képet a tanárnőről alig ruhában és hát félreérthetetlen helyzetben. Nem szex közben!!! Csak amolyan erotikusabb fotók a tanárnő lakásán, az ágyban van alsóneműben, és állítólag csak jól érezték magukat aztán emlékbe csináltak pár közös képet is.


Eddig elvileg csak 1 vagy 2 ember látta de a pletyka nem lehet tudni, hova terjed.


szerintetek lesz ebből botrány?

elvégre már tavaly is eléggé lehetett tudni h a srác kezelgeti a tanárnőt.



2013. szept. 7. 09:24
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne??
2013. szept. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
Ebből biztos, hogy lesz. Anno általánosban egy gyerek a töri tanárnő bugyiját fotózta le az asztal alatt, mert szoknyában volt és abból is hatalmas botrány lett nálunk...
2013. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha kitudódik (márpedig szerintem ki fog), akkor minimum kirúgják a tanárnőt, aztán úgy igazából búcsút is mondhat a tanári hivatásnak. Nem a kép miatt feltétlenül, hanem mert lefeküdt egy diákjával, aki ráadásul 11 évvel fiatalabb nála...

Amúgy nem lehet, hogy ez szimpla pletyka? Mármint a kép. Te láttad a saját szemeddel?

2013. szept. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Ha nincs bizonyíték és tagadják,akkor nem.
2013. szept. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

hát a bizonyíték maga a kép, de persze tagadhatják meg azóta letörölhették, ez igaz.


aki írta h kirúgják, ugyan miért rúgnák csak mert lefekszik egy 17 éves fiúval? hát elmúlt már 14, és azt mondja a srác amúgy h a tanárnő is nagyon élvezi, állítólag ezerszer jobb vele a szex mint a férjével.


nem, én nem láttam, én csak tudok a viszonyról már régóta, sőt már 3-asban is voltunk nála iszogatni meg dumálni.

A srác haverom, és tulképpen nem rosszak így együtt csak hát tényleg páran ezt talán kicsit ferdén nézik ... (gondolom, akik irigykednek :D) de sztem ugyan, ez képmutatás amit írsz, hát sokkal nagyobb korkülönbségekkel is vannak kapcsolatok. jó az kicsit ciki h férje van, de hát ilyen az élet ...

2013. szept. 7. 18:18
 6/34 anonim ***** válasza:
42%
Ez már maga a botrány. De nem tiltja semmi sem. Miért ne kezelgethetné az egyik tanár a másikat? Magánügy.
2013. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

félreértesz!

nem az egyik tanár a másikat, hanem diák a tanárt! de ez is magánügy az igaz, de kíváncsi leszek a fejleményekre :) a srác azt mondja h ha mégis botrány lesz akkor azt fogja mondani h ő csak azért ment a tanárnőhöz hogy tanítsa, mivel a szexben is voltak kérdései.

2013. szept. 8. 08:04
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

"aki írta h kirúgják, ugyan miért rúgnák csak mert lefekszik egy 17 éves fiúval? hát elmúlt már 14, és azt mondja a srác amúgy h a tanárnő is nagyon élvezi, állítólag ezerszer jobb vele a szex mint a férjével. "


Azért rúgnák ki, mert nem egyeztethető össze az a tanári mentalitással, hogy a diákjaimat qrogatom. Innentől aztán nem lesz pártatlan az osztályozás. Amúgy meg csak azért mondom ezt, mert 2 ilyen esetet ismertem és mindkettőnek az lett a vége, hogy kirúgták.


" ez képmutatás amit írsz, hát sokkal nagyobb korkülönbségekkel is vannak kapcsolatok. jó az kicsit ciki h férje van, de hát ilyen az élet ..."


Igen, 11 év nem olyan vészes korkülönbség egy 30 és egy 41 éves között. Na de egy érett nő, aki épp most lép be a középkorba, most kezd el lassan öregedni, az miért kezd ki egy kis taknyos sráccal, akinek még a tojáshéj ott van a fenekén. Egy 17 évesnek 11 év korkülönbség igen is, sok. Sőt, még egy 5 évvel idősebb lány is eléggé határeset lenne, mert mindkettő mást akar. A gyerek még iskolába jár, bulizik, még fiatal, a tanárnő meg ott van, hogy neki lassan gyerek kell, család, biztos háttér.

2013. szept. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

oké értelek, de a biztos háttér és egyebekkel miért nem egyeztethető össze az h néha (vagyis most már elég régóta és folyamatosan) jól érzik egymást? ettől miért nem lesz biztos háttere?


A srác meg oké, 17 éves, de hidd el, simán 19-20-nak szokták nézni, a tanárnő se véletlenül kattant be rá. Nagyjából az összes lány térdre borulna előtte ...


Az osztályzás meg, hmm, jó kérdés, és oké, lehet benne igazság, de én kettőjük közt ezt nem tapasztaltam. Úgy értem h tehát már kb 1 éve szexelnek, és a srác jegyei egyáltalán nem változtak a korábbi állapothoz képest. De látod milyen érdekes? mindjárt azt nézi valaki, hogy a rosszat hol lehet feltételezni :) azt miért nem lehet feltételezni, hogy eszébe se jut emiatt jobb jegyet adni neki? na pont ezért vagyok kiakadva a kedves magyar mentalitásra ... senki nem ismer és nem tud semmit, de sebaj, biztos ami biztos alapon, inkább feltételezzük a rosszat ... most nem? nincs igazam?


és még azt is hozzátenném h figyusz, ugye már kb 1 éve )(ill több) elvannak egymással ... na most oké, olyan fű alatt, hallgatólagosan talán még a tanároknak is több mint gyanús a kettejük viszonya, csak nincs kimondva. de ha most nincs ez a bizonyos telós fényképezősdi játék, akkor fel se merült volna semmi probléma.

Így meg sztem akkor mindketten kérdezhetnék jogosan h tehát mi is a probléma egyáltalán a helyzetükkel? na okss, én azért drukkolok nekik h ne legyen baj, mert nem érdemlik meg, aztán egyszer csak kimászunk mi is itt a balkánon is ebből az idióta tanár-diák felfogásból :(( voltam én cserediákként is 3 ország középiskolájában, és ha tudnád, ott mi megy ... az magyar szemmel szinte felfoghatatlan is.

Köztudott h X tanár X diákkal kavar, de olyan szinten ám h pl suli után megvárják egymást és senkinek se titok h vajon miért mennek együtt haza, aztán meg tök lazán a suli folyosóján a lépcsőn 2 csávó smárol szünetben, és szintén a kutyát se érdekli, úgy értem, egyedül nekem akadt meg rajtuk a szemem és stb stb. sorolhatnám még a példáklat.

Lényeg h nálunk ez a tanár-diák dolog sztem nagyon borzalmasan van értelmezve :((

ja és szinte mindegyikben ahol voltam, tök egyértelmű volt h a fiatalabb tanárokat tegezte mindenki, ez még csak nem is volt kérdés.


Feltételezem h szted mindez akkor nagyon elítélendő és bűnös dolog, de sztem meg pont tök jó h sokkal kellemesebb és emberibb légkört csinál a suliban ... nincs igazam?

2013. szept. 8. 09:58
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
Nincs.
2013. szept. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!