Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Sztetek ebből lehet botrány?...

Sztetek ebből lehet botrány? Tanár-diák-fotó :XD?

Figyelt kérdés

A helyzet:


Adott egy 28 éves tanárnő és egy 17 éves tanítványa, de az igaz h kicsit többnek néz ki és eléggé csajok bálványa a srác, és azt eddig is sejteni lehetett h van köztük vmi, de most egy oszttárs meglátott a srác telóján pár képet a tanárnőről alig ruhában és hát félreérthetetlen helyzetben. Nem szex közben!!! Csak amolyan erotikusabb fotók a tanárnő lakásán, az ágyban van alsóneműben, és állítólag csak jól érezték magukat aztán emlékbe csináltak pár közös képet is.


Eddig elvileg csak 1 vagy 2 ember látta de a pletyka nem lehet tudni, hova terjed.


szerintetek lesz ebből botrány?

elvégre már tavaly is eléggé lehetett tudni h a srác kezelgeti a tanárnőt.



2013. szept. 7. 09:24
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
háát ehhez jogász kéne. ez a 195 § sztem nem igazán vonatkozik erre, mert nem látom h miért is veszélyeztetne bármit a tanár, hiszen egy 17 éves srác 95%-ban rendszeresen szexel, na most az mennyiben "károsabb, veszélyesebb" ha a tanárával teszi? de oké ám legyen, sztem nem így van.
2013. szept. 10. 19:41
 22/34 A kérdező kommentje:

értem én a biztos hátteret is meg minden mást, na de és ebben ki hol látja a problémát? van neki biztos háttere, ott az elég lóvés férje is, és ráadásul eléggé úgy néz ki h pont a haveromtól lett terhes a tanárnő tehát még gyerekük is lesz.

most csak az a kérdés h nemtom ezt meg akarja-e mondani a férjének vagy majd azt hiszi h az övé? jó kérdés ...


Viszont mindettől függetlenül miért vagytok ilyen rosszindulatúak? sztem tök egyszerű: a srác nagyon élvezi + a tanárnő is nagyon élvezi. akkor hol van itt a sértett? ki a sértett? a férje? vagy ki?

2013. szept. 10. 19:44
 23/34 anonim ***** válasza:

Összegezzünk, hogy jól értem-e a helyzetet.

Van egy 28 éves férjezett asszony, aki terhes lett, a 17 éves haverodtól, akinek még érettségije sincs, pluszba még a nő a tanítója is a srácnak. Lehet, hogy az én fejemmel van baj, vagy az értékrendemmel, de ez egyáltalán nem okés kapcsolat, szerintem.

Magyarázd már el, hogy itt hol van a biztonságos háttér, hol van itt anormális kapcsolat.

2013. szept. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

oké


tehát, jól érted, igen. adott egy tanárnő + egy (azért többnek kinéző, eléggé lányok bálványa) 17 éves srác. na most: a tanárnő férje elég nyeszett az ágyban, a sráccal viszont annyira élvezi mint még soha senkivel. és igen, feltehetően a sráctól esett teherbe, de még ők se tudják pontosan. A biztos háttér adott, pontosabban annyi hiányzik belőle h a férjtől sose kapta meg azt a tanárnő az ágyban, amit a haveromtól ... hát ennyi röviden.


Lehet h egyes nagyon konzervatív embereknek ez fura (persze csak a felszínen mert aztán a legszüzikébbeknél szoktam azt látni, h meredekebb dolgokra képesek, mint a k-nak tartott lányok), de akkor te is mondd el kérlek, hol látsz ebben gondot? Ebben a kapcsolatban ki az aki nem érzi jól magát? Oké, tuti kicsit gáz ha tényleg a haveromtól esett teherbe, na de azért ez is elgondolkodtató, mert állítólag a férjétől már több éve se sikerül, úgyh tulképpen ebben is csak besegített. Sztem itt egyedül a férj akadhatna ki, de mondjuk tőle meg megkérdezném h vajon miért is sokkal boldogabb a csaj az ágyban a haverommal mint vele ... most nem?


De megint annyira bírom h itt csupa fullálerkölcsös, mintaember van, akit holmi testi vonzódások ugyan nem fognak megingatni, miközben tudok én ennél jóval keményebb helyzetekről is ... no comment.

2013. szept. 11. 06:40
 25/34 A kérdező kommentje:

na megint kiakadtam ahogy megláttam az előzőt ...


kérlek szépen, mondd meg nekem, mi köze van az érettséginek ahhoz, hogy a szexben ezek szerint mennyire jól teljesít? :( nem értem az összefüggést ... Vagy esetleg a jövőben az új tantervben érettségihez akarják venni a szexuális teljesítőképességi vizsgát is? tulképpen ezt se tartanám kizártnak ezektől, mert amennyi baromságról hallottam eddig, már ez se lepne meg annyira :XD

2013. szept. 11. 06:43
 26/34 anonim ***** válasza:

"de ilyen nincs már ...


én mindent értek, szal rugózok is meg vkinek nem is tetszik, de azért jogszabályt senki nem tud mondani ...


szal végre vki? különben mégis mi alapján rúgják ki? és utána meg bepereli a sulit h nem létező jogszab miatt rúgták ki? mert én ezt tenném ... "


Szerinted törvénysértés kell ahhoz, hogy valakit kirúgjanak a munkahelyéről? Akkor nem lenne munkanélküli a világon. Ha nem tetszik a főnöknek, ahogy a dolgodat csinálod, akkor kirúg. Már pedig nem fog tetszeni a főnöknek, ha ez a fülébe jut.


"kérlek szépen, mondd meg nekem, mi köze van az érettséginek ahhoz, hogy a szexben ezek szerint mennyire jól teljesít? :( "


Öcsém, még mindig nem érted, hogy a fene se kakilja le, hogy hogy áll a haverod cerkája? Egy lassan 30-as nőnek hosszú távon nem állapot egy 17 éves kölök. Fogd már fel. Pláne, ha a diákja.

2013. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

hát de látod h mégis ... több mint egy éve együtt vannak!


egyébként azt a "nem tetszik és kirúgom"-féle megoldást meg gondolom, bíróság előtt is meg tudja védeni ... azért álljunk már meg, elvileg nem jogszabályok alapján történnek a dolgok az országban:? vagy már kimondva se?

2013. szept. 11. 21:17
 28/34 anonim ***** válasza:

Persze, hogy meg tudja védeni: lefeküdt a tanítványával, ez nem összeegyeztethető az iskola elveivel, ezért felbontjuk vele a munkáltatói szerződést. Ennyi indoklás több mint elég.

És ez után még a tanárnéni fizethetné az értelmetlen pere nem kicsi perköltségét is.

2013. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

rendben van, elfogadom, csak mondj nekem erre légyszi egy § hivatkozást ...

ez így kevés sztem ha már jogi útra kerülne az ügy


(ja és aki korábban írta h Btk X § - Kiskorú veszélyeztetése, na már bocsánat de itt beszéltük és mondta valaki h a kiskorúság 14 év alatt van! most akkor tök jó h ismét egy abszolút nem ide illő § alapján látja vki megvalósulni ezt a "fergeteges bűncselekményt" ... de már megint felteszem magamban a kérdést h édes istenem, hol élünk ?????? főleg h mivel most téma az ügy így haveri körben, na azóta beszéltünk a régebbi cserediákos időszakban megismert szintén gimis haverral, és az egy dolog h fel se tudja fogni, mi itt a gond, de tök lazán mondja h azért se érti mert ő most kapásból 2 tanár-diák viszonyról is tud a sulijukban és érdekes módon a kutyát nem érdekli, szal még csak nem is beszédtéma pedig nem is titkolják annyira ... hát ennyi. ismét ott tartok h izgalmas nép ez a magyar :((( ennek a kinti haveromnak meg nincs ilyen viszonya ugyan de amikor elmentek osztálykirándulásra több napra valahova messzebbre, ő speciel a tanárnénijük húgát (az is 30 körüli) kezelgette esténként, és kb mindenki tudta csak ugye másképp állnak a témához ...) de legalább bennem is csak az erősödik napról napra h innen amint lehet el kell húzni, mert ilyen szintű sötétséggel azért kevés helyen találkozni, ezt valljuk meg :(

2013. szept. 12. 07:16
 30/34 anonim ***** válasza:

"rendben van, elfogadom, csak mondj nekem erre légyszi egy § hivatkozást ...

ez így kevés sztem ha már jogi útra kerülne az ügy "


De minek erre neked hivatkozás? Szerinted perelnie kell a főnöködnek azért, hogy kirúghasson? Hol a fülemben élsz te? Egyébként meg tényleg húzz el innen, ha pár év múlva is így gondolkodsz. 17 évesen még megértem, hogy ilyen dedós és gyerekes vagy, de 3-4 év múlva már ciki lesz.

2013. szept. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!